Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alala canım acaba bebe time silik çizgi mi çıkarıyor ki olabilir ama en iyisi beklemek az kaldı bat a bakalım hayırlısı olsun inşallah hakkında
daha önce de kullandım bu markadan hiç silik çizgi çıkmamıştı saatler sonra bile bilemedim sende de olmuştu hatırlıyo musun 10 gün silik çizgi çıkmıştı

daha önce de kullandım bu markadan hiç silik çizgi çıkmamıştı saatler sonra bile bilemedim sende de olmuştu hatırlıyo musun 10 gün silik çizgi çıkmıştı
Evet sorma benim başıma bu olay çok geldi. Sanırım başka hormonlardan etkilenip silik çıkıyordu. Ama en son çıkan hemen çıktığı için inanmıştım🙂 son aylarda hiç bekletmeden 5 dk sonra atıyodum testleri negatif deyip🤷🏼‍♀️ Maalesef testler boşa umut verebiliyor bazen

Evet sorma benim başıma bu olay çok geldi. Sanırım başka hormonlardan etkilenip silik çıkıyordu. Ama en son çıkan hemen çıktığı için inanmıştım🙂 son aylarda hiç bekletmeden 5 dk sonra atıyodum testleri negatif deyip🤷🏼‍♀️ Maalesef testler boşa umut verebiliyor bazen
doğru söylüyorsun canım benimde hiç umudum yokta hiç başıma gelmemişti o yüzden acaba mı dedim

Bugün doktordan geldim canım bayramın 1.günü transfer günüm olacak 😊 şuan sadece bir hap kullanıyorum rahim içi kalınlaşsın diye. Kalınlaştığında transfer edilecek. Transfer gününü net söyleyemiyorlar çünkü rahim nasıl tepki verecek nasıl kalınlaşacak belli olmuyor 😊 belki bayram bitiminde olabilir bir ihtimal dedi. Öyle yani çok az kaldı 😍
Sen neler yapıyorsun adetlerin düzene girdi mi koronadan sonra canım
İyiyim çok şükür adetlerim de düzenli senin adına çok sevindim inşallah kısa zamanda gebelik mujdeni de verirsin🙏🥰

Erkek olucak Allah izin verirse canımm😍❤️ Seninde az kalmış ya Allahım sağlıkla gelsin tüm bebekler🤲🏻☺️ senin nasıl gidiyor hamilelik iyidir inşallah😌
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. evet biz de son aylara dogru gidiyoruz. mide yangisindan olup bitiyorum. yavas yavas esyalarini satin almaya basladim.

Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine yakın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâhirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalıncaya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.) Kızlar denicem ben sizde denemek istersiniz belki:KK68:
Merhaba galiba hamilesiniz bu yazdığınız denemismiydinixz?

X