Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum canım şu an görünürde bir sorun yok belki de farkında değilim ama stres yapıyorum covid olmasa bir tatile gider kafa dağıtırdık evlere tıkıldık kaldik hepsi üst üste geldi galiba
Çok haklısın canım gercekten hepimiz bunaldık, ihtiyacımız var bi tatile biyerlere kaçmaya ama işte kötü zamana denk geldik.. dua edelim bol bol başka sarılacak biseyimiz yok, insallah olumlu ilerlicek hersey

Canım yaaa Allah'ım muradını nasip etsin sana çok az kaldı o zaman mübarek Ramazan ayı ne güzel zamana denk geldi bende giremedim bahadır canım kayinpederimi kaybettik.benimde geçen sene ramazan ayıydı bebeğimi kaybettigim zaman şuanda bir yıl oldu benimde bir yıldır hiç kirunmadigim halde hamile kalmadım bende başvuru yapicam inşallah tüp Bebek için kendi haline birakicam bikac ay daha bakalım hayırlısı olsun hepimiz için inşallah seninde ikiz bebeğin olur

Aaa canım başınız sağolsun ya hayırdır hastalığı falan mı vardı
O yüzden giremedin demek gözüm hep seni aradı merakta ettim.
Covidden sonra nasıl oldunuz vucut ağrıları kalıyo bir süre.
Canım burada çok kişiden okudum düşük veya kayıplarından tam 1 yıl sonra gebe kalan çok kişi var
Benm de Mayıs ayında ameliyatım olmuştu tam bu sıralar gebe kalmıstım.
Tam da ameliyatımın tarihine denk geliyor transferim. Bir yandan korkuyorum bir yandansa seviniyorum 1 yıldır uğraştık üzüldük çektik Allah'ın bir hikmeti var ki tesadüfe bak ki zamanlar aynı belki sana tedaviye ihtiyac kalmadan gebe kalırsın
Tüp bebeğe ne zmaan başlamayı düşünüyosunuz?

Ba
Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun inşallah
İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın şimdi kafan daha rahat olur hem

Canım benim yaaa çok tşk ederim iyi dileklerin için kayinpederim çok iyi insandı eceliyle gitti KOAH hastasıydı ve mübarek Ramazan ayı oruçlu gitti Allah herkese böle ölüm nasip etsin hiç çekmedi herşey Bikac dk içinde gerçekleşmiş toprağı bol olsun babamın hastalık tan kalan sadece bacağımın baldır kısımları çok ağrıyor bide öksürük var bu kadar genel olarak iyiyim.evet tam bir yıl oldu inşallah tedavisiz olsaydı ama olmucak gibi hissediyorum ben canım bikac ay daha beklerim en fazla baktım olmuyor tüp Bebek istiyorum artık bende çok bekledim yaşta gidiyor nasip bakalım yaz buraya unutma beni transfer ne zaman gerçekleşecek kesin gün belli oldumu?

Ba

Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun inşallah
İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın şimdi kafan daha rahat olur hem
Çok sağol canım Allah bizlere sağlıklı uzun ömürler versin mecbur son çare artık tüp Bebek yapicam canım baksana hiç olacağı yok busekilde bijacay daha bakicam bakalım benimde sonum Ballikko gibi tüp Bebek olucak inşallah belki ikizlerim olur benimde

İnsallah canım benm Allah istediğini nasip etsin . Hepimize nasip etsin istediklerimizi gerçekten yıpranmaya değmiyor biliyo musun . Keske 1 yıl beklemeseymişim diyorum tüp bebek büyük rahatlık.
İlişki derdi yok, gün sayma test derdi yok, orada embriyoların var biliyorsun kafan rahat . Tek zorluğu şu yumurta toplama operasyonu onuda ben ağır atlattım hafif atlatanlar da varmış. Bana bir o zor geldi hormonlar alt üst yapıyor depresyona giriyosun acı çekiyosun bi süreliğine ama epi topu çektiğim 1 ay bile değildi inan ki. Geçmicek sandm . 5 Mart'ta basladık 28 marta kadar sıkıntım oldu karın şişliği vs . Adet oldum hersey bitti :) bak 2 ay oldu bile çektiğim strese değmezmiş

Canımcım transferim ramazan bayramına denk geliyor belkide bir kaç gün sonrası olur tam tarihi belli değil . Ama rabbim nasip ederse hazirana girmeden hamileliğimi öğreneceğim ve insallahta keseyi göreceğiz çok heyecanlıyım çok

Yaa evet belkide nasibinizde ikiz olduğu için böyle olmuştur inşallah gönlünüzden geçen olur canım ikinizinde

Heyecanını burdan hissettim emin ol hayırlısı olsun bakalım sonraki süreci de bana yaz unutma canım

Bana kalsa emin ol yarın giderim başlarım tedavime eşim çok önümü kesiyor işte şu virüs illeti biraz hafiflese artık vakalarda çok arttı esimede hak veriyorum aslında mecburen beklicez bikac ay daha hem babamızı kaybettik hem hastalık derken nasip artık ne zaman rabbim uygun görür nasip o zaman

Tabii ki canım kolay değil, bu kadar bekledin biraz daha beklersin sonunda tüp bebeğe geçeceğinin vermiş olduğu rahatlıkta olur hem. Biliyor musun baska topikten bi arkadas tüp bebek tedavisi gördü embriyoları donduruldu benm gibi 2 ay bekleyecekti transfer için, kendiliğinden hamile kalmış şok oldum ya yani hayat mucizelerle dolu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…