Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım ah bu kv'ler dimi. Ben kestim ilişkimi hayatımın en mutlu anlarını yasıyorum
Bende yaklaşık 3 yıllık evliyim evlendikten 1 ay sonra zaten koptuk. Ara ara barıştım ama eşim için bir kaç kez. Olmadı. Bunda da zaten küstüm yani. Ağzıma gelen her şeyi söyledim bu zamana kadar susmuştum. Kadın gerçekten hasta ama normal değil. Ben de mutluyum valla ilişkimi kesmesem eminim çok sorun yaşardım ben

En iyisini yapmışsın. Ben de fena 2 görümce fena 1 kv ve de en fenasından 2 elti var. Yani sorma tam bi kurtlar sofrasının içine düşmüştüm. 3,5 yıllık evliyim ben de. İşte 9 aydır görüşmüyorum. Söliceklerim içimde kaldı ama iyi de oldu. Onlar eşimin yanında yaptılar yapacaklarını eşim de şahit oldu olanlara Allah'tan.
Sonra kestim ilişkiyi şimdi eşim ağzını açamıyor çünkü dibine kadar haksızlar.
Çocuk doğunca nasıl olur bilemem. Yine barısmayı görüşmeyi düşünmüyorum

Ben bir de altlı üstlü oturuyorum kv olacak kadınla ama çıkcam en kısa zamanda inşallaaaah. Görümcem eltim yok. Ama kadını görsen şeytan eline su dökemez o derece bir de hoca yani. Eşim baştan beri biliyor annesinin nasıl olduğunu kendi de çok sevmez zaten. Allahtan o yönden şanslıyım yoksa evlilik namına bir şey kalmazdı ortada. Ben de çocuk olunca görüşmeyi düşünmüyorum yine aynı şekilde yapılanlar basit şeyler değil

Ay canım benm yaa altlı üstlümü o çok kötü olmuş işte tez zamanda çıkarsın insallah . Sana birşey diyeyimmi hastanede çalıştığm dönemlerde. Kadın doğum a gelirlerdi kısırlık tedavisine. Doktor hiçbir sorun görmeyene psikolojini düzelt derdi stresten kesınlıkle uzak duracaksın derdi. Hatta bir bayan birlik oturuyodu ayrı eve çıkınca gebe kaldı aylarca tedavi gördü birde düşünebiliyor musun. Bence altlı üstlü oturmakta sana stres yaratıyordur. Sonucta komsu olsa bile yüzüne bakmak zorunda kalıyosun çok zor

Ayyy kesinlikle öyle yüzünü pek görmüyorum denk gelmiyorum da yukardan sesi falan gelince deli oluyorum. Oluyordur tabi etkisi. Başta böyle olduğunu bilsem hayatta oturmazdım yani. Ev çok geniş ve güzel sırf onun için kabul etmiştim hata etmişim işte. Bakalım bu yaza inşallah çıkıyorum hayırlısıyla kurtulcam

Hadi hayırlısı tez zamanda insallah bak gör baska eve çıkınca kalacaksın gebe kolaycana ben inanıyorum

Ben hep burdan taşınınca çocuk düşüncem diyordum. Eşime diyorum bence Allah o zaman vercek
Evet kendini neye endekslersen öyle olurmus kesınlıkle. Bende ameliyat oldugumda 1.yılım dolduğunda kalırım hamile diyodum gerçekten nasıl denk geldiyse bak öyle olacak. Kafamda öyle kurdum yani nedense ya da içime mi doğdu bilmiyorum,

Ayy hadi inşallah Gerçekten öyle evrene yolladığımız mesaj çok önemli

Canım hayırlısıyla Rabbim nasip etsin inşallah olumlu sonuçlanır hep dua ediyorum inan

Şansın yükselecek inşallah canım hele ki enfeksiyon tedavisinden sonra çok hamile kalan var, ben de onlardan biriyim
Bilmiyorum canım şu an görünürde bir sorun yok belki de farkında değilim ama stres yapıyorum covid olmasa bir tatile gider kafa dağıtırdık evlere tıkıldık kaldik hepsi üst üste geldi galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…