Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım diğer kalan tüpüm de kapalı çıkmış ameliyat esnasında bakmıs doktor.
Tekrar kapanmasın diye hemen deneyin dedi. Gerçekten de ameliyattan 6 ay sonra hsg çektirdim yine kapalı çıktı açıldı hsg esnasında. 1 yıldır hamile kalamadım yinede. Ben de tüp bebeğe geçtim hemen. Bakalım Mayıs ayında transfer olacak Allah'ın izniyle

Ayyy maşallah maşallah 41 kere maşallah çok sevindim valla iyi geldi. Benim de ablamin oglu var suan 14 aylık ona aşıgız resmen ailenin ilk torunu, o da erkek olmasina ragmen cok cilveli çok sıcakkanlı, inşallah onun gibi olur diyoruz bakalım sağlıklı sıhhatli olsunlar da cinsiyet işin rengi sadece, hep hayırlı sağlıklı evlat diye dua ettim zaten kız erkek demedim hic. Rabbim hepimizinkini bagıslasın acısını göstermesin inşallah

Çok teşekkür ederim canım, bilmiyorum ki kız da cok duyuyorum, sağlıklı olsunlar da Rabbim sizlere de en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah hep duamdasiniz
Sağolasın canım benim. Tabii ki önemli olan sağlıklı olması benm içinde hiç önemi yok cinsiyetin. Benm de mayısta olacak transferim Allah izin verirse ramazan bayramı gibi o civarlarda. İnsallah hayırlarla sonuclanır

Aa iyi iyi vücudun dinlenmis olur toparlanırsın güzelce. Rabbim iki bayrami bir arada yaşatsın size insallah

Yumurtlama üzerinden 13 gün geçti bugün 14.gün. Normalde 13.günde adet oluyordum. Test yapmayacaktım sabah ani kararla yaptım hiç bir şey yok tabi ki. Umudum da yoktu bu ay pek nedense

aynen hayırlısı ise allah nasip etsin ben de hep öyle dedim. sağlıklı olsun huyu yüzü gözü düzgün olsun diye dua ettim hep. annem ikincisini kız yapın diyor bir tane de kızınız olsun diyor. ama allah var yine erkek geçiyor içimden. Allah nasıl nasip görürse öyle olsun inşallah.

Aslında ikisi de güzel dünya süsü dedikleri iste ama nedense genelde kızı olanın ikincisi de kız, erkek olanin ikincisi de erkek oluyo Rabbim hayırlı evlat versin

Bu ay gideceğim canım ben. İlk ben bi gideyim baktırayım sorun yoksa eşim gitsin diye düşündüm. Geçen aylarda devlette randevu bulamamıştım. Bu ay artık özele gideceğim inşallah ayarlayıp
Rahim filmi aşamasına gelmeden eşin spermini versin küçük bir tavsiye canım. Önce hormonlarına baktırırsn zaten

Bence 1 ayda hepsi halledilmeli. Hormon verildiği an spermde verilmeli ikisi normal çıkarsa adet bitimide rahim filmi çekilir hersey normalse Kafa rahat olur . Taksit taksit olunca süreç uzuyor canım ya
İşte gel bana anlat bunu aşırı korkan biriyim kan bile veremiyorum

İşte gel bana anlat bunu aşırı korkan biriyim kan bile veremiyorum
Aaa o zaman işler değişir insallah hiçbirşeye gerek kalmadan gebe kalıverirsin canım benm.
Benm iğnelerden hiç korkum yoktu. Tüp bebekte varya ağlaya ağlaya vuruyodum göbeğime. Çünkü artık tiksinmiştim. Fobim oluştu ya. Vucudum acıyodu iğnelerden çok şükür bitti o günler rabbim sonunu güzel etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…