Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen canım hepsi kendi çıkarlarını düşünüyorlar malesef.maddi olarak biraz zorlanırım belki ama tekrar iş bulurum eninde sonunda onuçta sağlık sektöründeyim ve pandemi var biliyosun.
tiroit testim düzene girmişti ocak ayında yaptırdığımda doktor böyle devam et 3 ay sonra gel dedi.hormon testlerim de bu aya kadar iyiydi kadın doğum dr yaptığı bu ay nedensse fsh ve lh fırlamış yükselmiş anlamadım bişey.bitki çayı içmiştim acaba ondan mı diyorum ama onlarda düşürüyor bu değerleri normalde iyie kafam karıştı.
Bazı testler hemen belli ediyomus bazıları geç.beklemen en iyisi bence yada iki gün kala fln yap testini. inşallah canım çok mutlu olurdum keşke öle bir sürpriz yapabilsem hayırlısı olsun hepimiz için
pazar sabahı tekrar test yapayım diyorum o zaman 2 gün kalmış oluyo ama negatif görürsem yine çok üzülcem ama diğer taraftanda sabırsızlıktan deliriyorum

ben tiroit kanserinden ameliyat olduğum için değerimin 1in altında olması gerekiyormuş kanserin tekrarlamaması için. ocak ayında gittiğimde endokrin doktoruna normal sınırlar içinde çıktı.normalde ilacımın dozunu arttırcaktı ama ben hamilelik düşünüyorum diyince o zaman böyl devam et 3 ay sonra gel dedi.bende korkuyorum şimdi bide daha da yükseltir mi 3-4lere çıkar mı değerler diye

Hmm seninki hassas bi durummuş canım dikkatli olmakta fayda var o zaman. O tedavi yüzünden mi amh düşük çıktı acaba? Yükseltmenin yollari var artık ya eskisi gıbi değil bircok macun vitamin vs ise yarıyor, cok okuyodum yorumlari o naturallen veya c life icin yazanlar amh yükseldi diye görüyodum bi arastir istersen ama onlarin da icinde hayıt var tabi

büyük ihtimalle bende tiroitler yüzünden böyle oldu diye düşünüyorum çünkü bütün vücudu etkiliyor.tabi birde sinir asabilik yapıyor o da etkiliyor bence çok fazla.
evet o macunları bende çok duydum hatta sana sormuştum hangisini kullandın diye sipariş vercektim baktım hayıt var erteledim ama eğer doktora gitmeyi bırakırsam bitki çaylarından yada macundan kullanmam lazım bişey yapmam lazım boş geçirmemek için

Bazen kaş yapayım derken göz çıkardığımız oluyor malesef hangi bitkinin hangi hormono nasıl etkilediğini net olarak bilmiyoruz ki.aslinda vücudumuzla çok oynamamız gerekiyor bende mrk ediyorum inşallah olumlu sonuçlanır belirtin varmı peki

valla hiç belirtim yok dün bikaç belirtim vardı yada ben ona yoruyodum sabah negatifi görünce hepsi geçti

Sağolasınn canımmçok şükür evet bende grip gibi atlatıyorum şu anda bol meyve yiyorum su içiyorum d vit alıyorum. İnşallah böyle azalarak gider

İnşallah canım doğru diyosun normal grip gibi düşünmek lazım. İnşallah geçer dediğin gibi şu an 5. Gündeyim daha iyiyim ama tam iyileşme yok henüz

Amin canım inşallah. Bol bol meyve sebze yiyorum. Sıvı tüketiyorum. Vitamin takviyem var onu kullanıyorum. Grip gibi aslında ama bi tık daha ağır geçiyo sadece..

Ayy canımm bu cook güzel haber bencee erkekler fazla baskıya gelmiyor az çok tanımıssındır kocanı alttan alttan üzülüyomus gibi dur ama baskı yapma belki böyle daha iyi anlar dediğin gibi sürekli dua et canım ya vedud zikiri karı ile koca arasındaki tüm herseye çok iyi geliyor niyetini et sürekli zikir et ben faydasını çok gördüm (eşim aşırı inatçı biri oldugu icin) . Benm bu tedavi sürecim tez zamanda olumlu sonuclanırda sende eşine güzel güzel anlatırsın insallah tez zamanda hamiş kalabilirsin tabii bunlara gerek kalmadan

Bende ameliyat olduktan sonra cok ağladım çok kafama taktım eşim bilmiyormus meğersem bu kadar üzüldüğümü zaman içerisnde anladı ve bu sekılde kabullendi tüp bebeği. Erkekler kesınlıkle geç anlıyor ve doğurganlık özellkleride olmadıkları için o anaç duyguyu bilemiyorlar tabii.

Canım yaa nasıl tatlı bak ne güzel hic tedirgin olmana gerek yok. İlk cocuguna denediginiz ilk ayda mı hamile kaldın? Herhangi bi sorunun adet düzensizliğin vs varmı? İnsallah tam planladığın gibi olur
ilk oğluma mayıs ayında folik asit içmeye başladım. ilk demememiz haziran ayında başladı. Ekim ayına kadar olmadı. doktora smir testi yaptırmak için gittim. sonra ultrasonla baktı. yumurtan çatlamış bu gece yapın dedi. o gece biz yaptık ve kanamam oldu ilişki esnasında. Farklı bir doktora gittim hamilesin 5 haftalık dedi :) doğuma kadar hep düşük riskim vardı. progestan kullandım 6 ay. doğuma 2 hafta kalana kadar da çalıştım falan. düşük riskim olmasına rağmen azimli çıktık ikimizde dayandık :) çok sakin bir bebekti maşallah diyim. bebek büyüttüğünü bile anlamıyorsun derdi annem. oğlum öyle sakin, merhametli bir karakter sahip ki, benim için böyle düşünceleri var. odamı bile vercem anne ona diyor. sen nerde yatcan diyorum. sayonda uyuycam diyo meleğim. :) oğlumun gazına geldim diyebilirim 2. bebek için.

valla hiç belirtim yok dün bikaç belirtim vardı yada ben ona yoruyodum sabah negatifi görünce hepsi geçti
ben ilk hamileliğimde kendimi yani vücudumu çok dinledim 4 ay olmadı. kendimi saldığım zaman hamile olduğumu öğrendim. hamileliğin ilk haftalarında belirtiler adet belirtileri gibi geliyor yani bende öyle oldu :) üstüne adet bile olmuştum. adetinin üstünden kaç gün geçince test yaptın da negatif çıktı. en az 20 gün geçsin ki öyle yap testi.

İnşallah canım gerek kalmadan gelir bebeğim bu zikiri hiç duymadım deneyim bende canım benim eşimde inatçı malesef inşallah iyi gelir

Ay maşallah iyi olmus vakti gelmis zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…