Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa hiç duymadım canım sanmıyorum progesteron hormonunu arttırdığı için kanamayı durduruyor bir sıkıntısı o ama bizim şuan kısırlık tedavisi oldugu için hamile kalana kadar kullanacağız. Bazı doktorlar bilinçsiz veriyor. Korkma o yuzden. İnsallah tutar bu ay. iğne şansı %15 arttırıyormus hadi hayırlısı .
İncir ye kuruyemiş ye arı sütü al organik bal ye iç

Canım hemen bi yakı alıp beline yapıştırırsan pazartesiye kadar dursa biraz daha büyür yumurtan aslında ama sen bilirsin

Canım çok üzüldüm o bulantılar falan kullandığın ilaclardan heralde çünkü hamilelik olsa bile 7-8. Haftada bulantı basliyo hemen başlamıyor. Kimse sana üzülme canını sıkma diyemez emek veriyosun bekliyosun umut bagliyosun ama napalim Allah'ın bi takdiri var bizim icin, yaşayıp gorucez.. tüp bebek veya kendiliginden bir sekilde hamile kaldığında bu sıkıntıları unutacaksin emin ol hepsi geride kalmış olcak, yaşın genç, tek de olsa yumurtalığın var, Rabbim maddi manevi güç versin ki bu yolda hic oyalanmadan hedefine ulas insallah, dualarimdasin

hadi inşallah hayırlısıyla arttırır canımevde incir,hurma var bide ilaç almıştım bağışıklığım artsın diye propolis,arı sütü ve polen içeren ondan içeyim o zaman faydası olursa.daha yarısı duruyo.progestana da başlayayım.dr bişey olsa söylerdi şu zaman kes falan diye.
Bide şöyle bişey var kafamda.geçen sefer ilaçları ücretli almıştım kimse bilmesin diye bu sefer reçeteyle alcam.işyerindekiler öğrenirse neden söylemedin derler mi onu düşünüyorum.biraz sorunlu bizim işyerindekiler çünkü.ama bi taraftan da amaaan bana ne de diyorum kafamda deli sorular

Arkadaşlar merhaba, bi sorum olucaktı bilenler lütfen cevap atar mı, benim suan akıntım geliyor ve sol kasıgım agrıyor adetim 1 hafta önce bitti sarıya çalan rengi var bazende süt beyazı gibi oluyor akıntı, sizce bu nedir iltihap veya enfeksiyon falan mı? Aslında bende bu akıntılar genelde oluyor en son doktora gittiğimde hiç bişey olmadığını söylemişti, sizlerde de oluyor mu böyle ?

Doktora en son ne zaman gittin? Akıntın sarı/yesil veya beyaz süt kesiği seklindeyse enfeksiyon olma ihtimali yüksek

Doktora en son ne zaman gittin? Akıntın sarı/yesil veya beyaz süt kesiği seklindeyse enfeksiyon olma ihtimali yüksek
Doktora temmuzda gitmiştim ozamanda böyle akıntılarım oluyordu dr sormuştum senin rahim arkaya dönük olduğu için akıntın ağrıların oluyor falan demişti ama tatmin olmadım nedense

Doktora temmuzda gitmiştim ozamanda böyle akıntılarım oluyordu dr sormuştum senin rahim arkaya dönük olduğu için akıntın ağrıların oluyor falan demişti ama tatmin olmadım nedense
Temmuz baya geride kaldı yeniden gitmekte fayda var hatta başka doktora gitsen daha iyi, rahim şeklinden dolayı böyle bisey olacağını pek sanmıyorum tabi doktor daha iyi bilir ama. Benim hamile kalmadan önceki son 2 ay akıntım vardi beyaz süt kesiği seklinde, dr yoğun enfeksiyon var dedi, ilaçları kullandığım ay hamile kaldım Allah'ın izniyle. Yani enfeksiyon baya etkiliyor gebeligin olmasini

Suan bekleme sürecindeyiz işte dr değiştirmek istemiyorum bende, zaman verdi dr o zamana kadar gebelik olmazsa aşılama veya tüp bebek deneyeceğiz

Seni çok iyi anlıyorum üzülme lütfen geçtiğimiz aylarda çok belirti yaşadım bende kesin Bebek var diyordum hatta ama yokmuş tamamen pskolojikmis olsun sıkma canını tedavine odaklan canım hem belkide tedaviyle ikiz bebeğin gelir

Hayırlısı olsun canım inşallah vesile olur yum çatlatma iğnesi

Pik in üzerinden 3 gün geçtiyse zaten şuan hamileysende çıkmaz ki çok erken. Birde geç yumurtladığın için eğer hamile değilsen adetin o pikten yaklaşık 14 gün sonra olur o şekilde hesapla ama inşallah hamilesindir bekle 1 hafta sonra tekrarla testi

Canım çok iyi anlıyorum seni. Bende kaç ay belirtiler yaşadım kustum bazen. Aha dedim bu ay oldu falan ama o testi yaptıktan sonraki hayal kırıklığının tarifi yok biliyorum Canım ama bak tüp bebek şansın var çok şükür inşallah rabbim sana ikizler verir bi kız bir erkek tabi istiyorsan

Ay vallahi Allah söyletti heralde canım ya bende aynı yorumu yaptımda şaşırdım bak şimdi hadi inşallah Allah size ikiz bebekler nasip eder

O güzel kalbin ne güzel şeyler söylüyor canım benim o kadar güzel teselli oldun ki çok haklısın çok sağol rabbim razı olsun senden . Evet bulantı için ben de öyle düşünüyordum çok yeni diyordum ilaçlardanmıs. En içten duygularımla amiin dualarınızda olmak bile çok güzel yine de sağlığımız yerinde çok şükür diyorum. Ağlarken bir anda aklıma getiriyorum bugünlerimize şükür insallah dediğin gibi hamile kalınca öyle yada böyle bugunler geride kalacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…