Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saldım vallahi bende kendi bilir bir süre esimide vucudumuda kendi haline bırakıyorum bide böle denicem bikac ay napayım napsam ne etsem sadece kendimi üzuyorum çünkü

Canım bu bebek senin hayalin, eşinle tartişmalarin bu hayalini gölgelemesin, eger gerçekten kafan rahat bir şekilde akışına bırakabildiysen bu cok iyi
Vallahi canım ne desem sana bilemedim şimdi tabiki aklıma geliyor adetimin bitiminde yım ama düşünmemeye çalışıyorum bir süre akışına bırakmak iyi olucak gibi geliyor çünkü baya bı yıprandım artık yüzüm bile pek gülmüyor biliyormusun.eskiden şen şakrak olan ben şimdi beskaris suratla gün geçiriyorum o yüzden böle bı karar aldım.

Saldım vallahi bende kendi bilir bir süre esimide vucudumuda kendi haline bırakıyorum bide böle denicem bikac ay napayım napsam ne etsem sadece kendimi üzuyorum çünkü
Tabii canım öyle tek basına mucadele edemezsin çok yıpranırsın. Bebek fikrini at bakalım kafandan. Bebek istediğinde mecbur gidecek doktora vs.
Erkekler hep böyle hastanemizde ki çocuk psikologu erkekler hiçbir zaman hazır olmazmıs baba olmaya. Öyle derdi

Çatlatma iğnesi de oldumya ben yalancı çizgiden de korkuyorum ama 12.güne kadar gidiyomus bazısında 14.güne kadar devam ediyomus yalancı çizgi. Korkuyorum bosuna ümitlencem diye bilemedim o yuzden canım
Aa evet bak o da var ben hic kullanmadigim icin aklima gelmedi. Sen bilirsin canım bekle o zaman daha garanti olur

Anlıyorum canım gercekten insanin en yakını dert ortağı eşiyle bu konuda uzlaşamamak veya ters düşmek cok yıpratıyor. Bi kere benim tam yumurtlama günümde esim annesini memlekete birakmaya gitti, 2 gün sonra götürse hic sorun olmazdi ama ben o kadar igrenc seyler yeyip icip hacamatlar yaptırıp kendimi o güne hazirlarken eşim bunu yapmisti ve bu düşüncesizligine o kadar üzüldüm sinirlendim ki epey uzun süre tavır yaptım ama olan oldu artık o ay da olmadi zaten, cok kırılmıştım.. Allah'ın bi plani var bizler icin ama biz bilmiyoruz iste..

Benim eşiminde oldu ve hala da oluyor. Çatlama dönemini anlamıyodu.
Allahın hergünü olabileceğini sanıyodu. Yorgunum falan diyordu yumurtlma dönemimde sonra doktora gide gele anladı tabii.
Doktor saat bile verince ağzı açık kaldı öyle.
Geçen de tüp bebek konusunda tartıstık martta kesiniz yaptırıcaz diye anlasmıstık geçen diyor ki bana bir sorsaydın e yuh dedim artık. Kaç kere konustuk daha ne sorayım sana dedim. Bu erkekler bir garip vallahi. Hiç aldırmıyorum cevabını verip susturuyorum zaten haklı değil susuyo
Caglunal

Pek nazlanmaz aslında benimki ama ben ona diyodum ki bi hamile kaliyim senle isim bitcek artık peşimde dönersin sonra simdi aynen öyle oluyo bulantidan falan hicbisey canım istemiyo, seni kullandım senle isim bitti artık diyorum

Ahahaha oh olmus valla hele bebiş doğduktan sonra özlicek eski günleri çookk

Gerçekten olemiymis kesinlikle katılıyorum ama doğunca yüzünü görünce ancak o zaman hak verir beni anlar diye düşünüyorum hayırlısı olsun bir süre akışına bıraktım ama buralardayım yine sadece üstüne çok dusmucem o kadar

Bende senin gibi düşünüyorum vardır bı hayır nasibimse kaderimde varsa eğer muradım beni bulur elbette biraz böle akışına bırakmak iyi olcak benim için

Evet canım benm eşim bile cok cocuk sevdigi halde iyi baba olabilirmiym diye sorguluyor sürekli kendini sorumluluk almaya korkuyor erkekler . Hatta cogu erkek evlenmekten bile çekiniyor sorumluluk almamak adına. İyi yaparsın önemli olan sağlık gerçekten hakkından hayırlısı buralarda ol tabii Kafan dağılır canm benm

Arkadaşlar merhaba en son adetimi 17 ocakta oldum 22 ocakta bitti bir daha adet olmadım normalde 33 günde bir oluyorum genelde hala olamadim ikinciye niyetlendik çocuk için ovulasyon testi yaptım ama hiç pik görmedim eğer doğru yaptı isem idrar testi yaptım negatif anlamadım bide yumurtlama olduğunu düşündüğüm koyu çıkan iki gün olmustu üstünden 3 gün geçti adet olacaktım yumurta oldu da dollendi mi acaba adet olmadım aklıma bu geliyor ilk ogluma ilk ayda kalmıştım bunu bir seneye yaklaştı istiyoruz olmadı

15 Ocak
Canım ManyakPrenses benim bat 20 Şubat'ta idi hala olmadım

günaydın kızlar...
az önce dr kontrolünden geldim.1 tane yumurtam olmuş 14mm boyunda istediğim kadar olmamış ama olsun dedi dr
çatlatma iğnesini pazartesi sabah yaptırcakmışım bide progestan verdi yarın başla dedi bakalım hayırlısı inşallah.
Ballikko yaptın mı test merak ediyorum

Buralardayım tabiki sadece çok üstünde durmucam canım senin bayağı az kaldı hayırlısı bakalım bende mrk ediyorum baya bı seni baya belirtin var çünkü.eger adet olursan ki inşallah olmazsın mart ayı kesinmi başlıyor musun tüp bebeğe

Sabah test yaptım canım negatifi gördüm oturdum yerime yine evet baslıyorum daha doğrusu doktordan haber bekliyorum. Biz hazırladık kendimizi her sekilde o haber verecek ınsallah baslarım tez zamanda tedaviye. Daha fazla beklemek istemiyorum.
Ya psikolojikmidir hasta mıyım anlamadım bir mide bulantım var o negatifi gördümya bir yandan midem bulanıyor ağlama krizine girdim madem gebelik yok ne diye belirti var diye. Ya valla artık ne olcaksa olsun diyorum isyan etmiyorum ama dayanamıyorum bazen

Yaptım canım negatifi gördüm yine
Senin aslında o kadarda kötü değil canım kaliteli olsunda . Bana da progestan vermişti tutunsun diye bebek. Hakkından hayırlısı ınsallah bu ay tutar da daha fazla uğraşmazsın çatlatma iğnesiyle şansn artacak

üzülme hemen canım belki artar değerlerin belki hamilesindir daha belli olmuyodur.daha regl gününe var değil mi?
inşallah iğnenin faydası olur canım çok heyecanlıyım ya
progestanının zararı olur mu bilemedim bikaç kişi o ilaç yüzünden tüpümü kaybettim falan yazmış sitede gözüm korktu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…