Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiiym kızlar misafirim vardı bugun arkadaşım yemek falan hazırladım yedik içtik günü geçirdim 😊
Çalışan gebelere Allah kolaylık versin cidden cok zor. Sabah yataktan kalkmak normalde bile zor gebeyken düşünemiyorum :)))
Evde yatanlar tabiki rahat 😍😁
Aynen canım çalışan kadınlara hele ki gebeyken çalışanlara Allah coook çok yardım etsin zor valla 😊

Canm bzim bir tane erkek kedimiz vardı. Aman allah düşman basına vermesin. Bir kuduruktu anlatamam kısırlaştırmamıstıkta ama gelen gidene saldırmaya baslamıstı eve misafir gelemiyodu. Kısırlastırmanın haricinde birde huyları var. Yetiştirsen de sana zorluk çıkarıyor. İnsallah düzelir
Çok şükür allahtan bizimki o kadar hırçın değil. Sadece oyun saatlerinde dozajı kaçırıyor. Bugün vet tırnaklarını kesti. Hovarda bi ruhu var ama. Kapı açılınca kaçıyor. Merdiveni merak ediyor :KK48:

Çok şükür allahtan bizimki o kadar hırçın değil. Sadece oyun saatlerinde dozajı kaçırıyor. Bugün vet tırnaklarını kesti. Hovarda bi ruhu var ama. Kapı açılınca kaçıyor. Merdiveni merak ediyor :KK48:
Oy yerim ben onu. Kedilerle büyüdüm gel gelelim ki 3 yıllık evliyim cesaret edemiyorum evime kedi getirmeye.
Tüyüydü dışkısıydı uğraşamam diye birde kedilerimiz yaşlanıp ölünce depresyona giriyoruz o yüzden pek istemedim :) ama can atıyorum varya

İyiiym kızlar misafirim vardı bugun arkadaşım yemek falan hazırladım yedik içtik günü geçirdim 😊
Çalışan gebelere Allah kolaylık versin cidden cok zor. Sabah yataktan kalkmak normalde bile zor gebeyken düşünemiyorum :)))
Ben de diyorum sabah bi selam verdi yok oldu, nerde acaba 😅

ManyakPrenses ManyakPrenses canım ben yumurtlamadan 1 gün önce çayı içmeyi bıraktım öyle demiştin demi?

Gereksiz06 Gereksiz06 canım sana da ovülasyonla ilgili bir şey sorcam🤗 13. günde yaptım testi geçen ayki gibi geldi dedim yumurtlama hemen değerlendirdik. 14. günde yaptığım testin c ve t si daha koyu muhtemelen o pik😂 onu da değerlendirdik. Akşam gidince atayım sana bir bakar mısın yoksa 2 günde mi pikti kafam karıştı 🙈😂
Evet canım aynen öyle demiştim🤗❤️

Yaa ne güzel değişiklik olmuştur sanada🌸 iki insan görmeye hasret kaldık valla ya🙄Bazen gerçekten kalkıp işe gitmek istemiyorum canım evet ama çok şükür masa başı işim bide devlet kurumunda çalışıyorum saatlerimiz şansıma pandemiden dolayı 10.00-16.00 o yüzden iyi gidiyo şimdilik🤗

Yaa ne güzel değişiklik olmuştur sanada🌸 iki insan görmeye hasret kaldık valla ya🙄Bazen gerçekten kalkıp işe gitmek istemiyorum canım evet ama çok şükür masa başı işim bide devlet kurumunda çalışıyorum saatlerimiz şansıma pandemiden dolayı 10.00-16.00 o yüzden iyi gidiyo şimdilik🤗
Aa süpermiş canım çook iyi imkanların masallah 32. Haftaya kadar dayan 😍

Hahha ay evet bir yazdım sonra işe koyuldum daha da giremedim 😂😂
Gebeliğin nasıl gidiyor canım bulantın herhangi bir durum varmı ☺️☺️
Iyi çok sukur hiç bir sıkıntım yok. Ara ara kanamam var halen, o biraz canımı sıkıyor. Bugün de izin verdim kendime işe gitmedim yatıyorum 😀

Iyi çok sukur hiç bir sıkıntım yok. Ara ara kanamam var halen, o biraz canımı sıkıyor. Bugün de izin verdim kendime işe gitmedim yatıyorum 😀
Ooh en iyisi canım uzat ayaklarını yat dinlen. Doktor normal dediyse 3 Aya kadar devam eden de varmıs canım aspirin kullaıyosan kesebilirsin ☺️

Ooh en iyisi canım uzat ayaklarını yat dinlen. Doktor normal dediyse 3 Aya kadar devam eden de varmıs canım aspirin kullaıyosan kesebilirsin ☺️
Herşey normal gözüküyor, baştan beri var bu kanama. nadir de olsa kiminde ilk 3 ay kiminde doğuma kadar surebiliyormus. Aspirin kullanmiyorum. Kanama için Progestan verdi doktor, o nu kullanıyorum.
Aynen bugün dinlenme günü 😀

Kızlarrr günaydınnnn ..
Bugun Bim'e bebiş kıyafetleri yorgan vs geliyordu. Sabah errkenden kalktım bime gidip sıraya girdim :KK70:
Henüz gelmeye teşrif etmeyen nazlı bebişime zıbın ile ağız mendili aldm :KK51:
bir yerde okudum, eğer birşeyi çok istiyorsak bir başlangıç yapmamız gerekirmiş.
Ben de aldım 2 şer tane niyetimi de ettim.
Belki bu vesile ile tez zamanda hamiş kalırım :KK36:

Kızlarrr günaydınnnn ..
Bugun Bim'e bebiş kıyafetleri yorgan vs geliyordu. Sabah errkenden kalktım bime gidip sıraya girdim :KK70:
bir yerde okudum, eğer birşeyi çok istiyorsak bir başlangıç yapmamız gerekirmiş.
Günaydıın çok iyi yapmışsın canım dediğin gibi bide secret diye bi kitap çok popülerdi bi ara bende onda okumuştum. Mesela arabası olsun istiyo biri ve panosuna istediği marka arabayı kesip dergiden asıyor ve çok kısa süre içerisinde bu hayaline kavuşuyor. Evrene mesaj yollamak sanırım. Bende bi kutu yapmıştım içinde bebek zıbınları şapkaları bide arkadaşım bebek bezi vermişti onları koymuştum böyle görebileceğim biyere. Gelip geçerken hep bakıp iç geçirip bi gün geliceksin annecim diye konuşuyordum. Motive de oluyor insan gördükçe:KK51::KK200:

Günaydıın çok iyi yapmışsın canım dediğin gibi bide secret diye bi kitap çok popülerdi bi ara bende onda okumuştum. Mesela arabası olsun istiyo biri ve panosuna istediği marka arabayı kesip dergiden asıyor ve çok kısa süre içerisinde bu hayaline kavuşuyor. Evrene mesaj yollamak sanırım. Bende bi kutu yapmıştım içinde bebek zıbınları şapkaları bide arkadaşım bebek bezi vermişti onları koymuştum böyle görebileceğim biyere. Gelip geçerken hep bakıp iç geçirip bi gün geliceksin annecim diye konuşuyordum. Motive de oluyor insan gördükçe:KK51::KK200:
Evet canım o kitabı cok duydum ben de alacağım :))
Çok doğru ben de bu sekilde kutu yapabilirim. Nasılsa doğacak ve gelecek :))
Unisex renkler aldım pembe veya mavi almadım ufaktan küçük şeyler alacağım denk geldikçe :KK51: :KK51:

Evet canım o kitabı cok duydum ben de alacağım :))
Çok doğru ben de bu sekilde kutu yapabilirim. Nasılsa doğacak ve gelecek :))
Unisex renkler aldım pembe veya mavi almadım ufaktan küçük şeyler alacağım denk geldikçe :KK51: :KK51:
Ama canım lütfen kimseye gösterme insanlar tuhaf tuhaf yorumlar yapıyor özellikle yaşı büyük olanlar pek anlayamıyor böyle şeyleri. Ben yapmıştım o hatayı çünkü -ayy niye alıyosun şimdiden alma işte bi hamile kalda öyle alırsın ya olmazsa bebeğin gibi... Bende dedim olmazsa olan birine veririm yani nedir dedim deee şöyle sağlam bi kürekle ağzının ortasına vurasım gelmişti de neyse :KK70:

Ama canım lütfen kimseye gösterme insanlar tuhaf tuhaf yorumlar yapıyor özellikle yaşı büyük olanlar pek anlayamıyor böyle şeyleri. Ben yapmıştım o hatayı çünkü -ayy niye alıyosun şimdiden alma işte bi hamile kalda öyle alırsın ya olmazsa bebeğin gibi... Bende dedim olmazsa olan birine veririm yani nedir dedim deee şöyle sağlam bi kürekle ağzının ortasına vurasım gelmişti de neyse :KK70:
Aynen canım ben de öyle düşüünüyorum. anneme bile göstermicem söylemicem. annem de aynı ne gereği var şimdiden alıyosun felan. Motivemi kimsenin düşürmesine izin vermem :KK48:
Zaten öyle saçma sapan yorumlar görünce insanın siniri bozuluyo sanane sanki parasını sen mi veriyosun alla alla

Kızlarrr günaydınnnn ..
Çok güzel yapmışsın insallah nazlı bebiș güle güle giyer kullanır tüm aldıklarını. O na da mesaj olur, bekliyoruz bak hazirliklarimiz tamam diye 😀
Ben de taaa ilk bebek düşünmeye başladığımızda internettr karşıma çok tatli bir gs modelli önlük çıkmıştı, eşim fanatik gsli, baktim stokta az, dedim alayim illaki bir gün olur. Aldıktan 8ay sonra dolaptan çıkarmak nasib oldu 😅

Aynen canım ben de öyle düşüünüyorum. anneme bile göstermicem söylemicem. annem de aynı ne gereği var şimdiden alıyosun felan. Motivemi kimsenin düşürmesine izin vermem :KK48:
Zaten öyle saçma sapan yorumlar görünce insanın siniri bozuluyo sanane sanki parasını sen mi veriyosun alla alla
Ahahah aynen canım ne istersek yaparız alala ya :KK70:

X