Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana mesela bu ay gel de yumurtanı takip edelim falan demediler. Ben kanal tedavisi olmasaydım korunmazdım da. Sol taraf kapalıyken soldan yumurtlayınca hamile kalma şansı varmı ki dış gebelik olsun :silah: Ballikko Ballikko
Var tabii canım. Kapalılık zaten tıkanıklık anlamında oluyor. Benim tüpüm tıkalı oldugu için dış gebelik oldu zaten..kapalı olduğu için embriyo takıldı kaldı tüpün bir yerinde.. orada büyüdü büyüdü patlamaya yakın ameliyata alındım 😔

Senın adına cok sevindim canım benimde bçyle bi imkanım olsaydı kesinlikle özele gitmezdim. Çünkü devletler iyice araştırıyorlar. Umarım tez zamanda hamile kalabilirsin. 3 aşılama dan sonra tüp bebek raporlu oluyor biliyorsun. 10-12 bin yerine 5-6 civarı veriyorsun. Baya indiirm oluyor raporluda. Aşılamaya geçersiniz insallah bir an önce 🤗
İnşallah hepimiz tez zamanda hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebeklerimize kavuşuruz :emir_bebek:aminnnn

Cok sevindim canim doktorun bi yol cizmis olmasi cok rahatlatici. İnsallah aşılamaya falan gerek kalmadan hayırlısıyla mujdeli haberi alırsın 😊
hayırlısıyla inşallah canım aminnn :dua:
Doğru canım öyle valla . İstanbul'da ki devletler adamın suratına bakmıyo . Araştırma hastanesine gittim ultrasonu öyle bir soktu ki canım acımaz kolay kolay rahatımdır.. birde bayan doktordu yani. Tüm yaptırdgım tahlilleri yeniden istedi yakın tarih olmasına rağmen kabul etmedi spermiyogramı bile. Ve 3 kere yumurta geliştirici ilaç kullanman gerek dedi sonra aşılama raporlu oluyor dedi. Ben zaten kullandım dedim olmaz bizim yumurta geliştiriciyi yazmamız lazım 3 ay takip etmemiz lazm dedi. Yani aşılama bile onaylanmadı bana. Çoook uğraştırıyolar. Burada da çok okudum maalesef uzun yıllar takip olup bırakanları. Keske iyi olsalarda onlarda tedavimi olsam. Baska şehirlerde daha iyi olabilir, Ama İstanbul berbat bu konuda
Aşılamada baya pahalı özellerde zaten kullandırttıkları ilaçlar 2 bini geçiyor🙄
Senin de imkanın varsa hiiç uğraşma benim birçok arkadaşım tüp yaptırdı rahatladılar stres oldukça iyice engel oluyor
canım ben yumurta geliştirici ilaca başladım ama ücretli olarak aldım reçetyle almadım yani eczanede falan görünmüyor sistemde.ilerde sorun olur mu acaba aşılama için?yoksa doktorun sisteminde görünmesi yeterli oluyor mu?

hayırlısıyla inşallah canım aminnn :dua:

canım ben yumurta geliştirici ilaca başladım ama ücretli olarak aldım reçetyle almadım yani eczanede falan görünmüyor sistemde.ilerde sorun olur mu acaba aşılama için?yoksa doktorun sisteminde görünmesi yeterli oluyor mu?
Yeterli olur canım sistemde görülmesi direk e nabıza düşüyor zaten. Bide sigorta karşılamıyor canım ben de öyle alıyorum merak etme. Klomen mi verdi

Yeterli olur canım sistemde görülmesi direk e nabıza düşüyor zaten. Bide sigorta karşılamıyor canım ben de öyle alıyorum merak etme. Klomen mi verdi
evet canım klomen verdi reçeteyle almadım işyerindekiler bilmiyor çünkü çocuk için uğraştığımı bende görünmesin dedim ilaç bilgilerimde falan

Canım olsa çıkardı . İlaçlar bu kadar geciktirirmi acaba. Diyette cok ac kaldıysan bu da yapar bana bir kere basıma gelmişti
İlaçlar bu kadar geciktirmez sanmıyorum canım gebelikte yok sanırım diet nedeniyle bu şekilde öldü randevu alicam birazdan en iyisi doktora gitmek

kızlar bal-çörekotu-tarçın karışımını kullanayım bu ay diyorum ama geç mi kaldım bugün reglin 5.günü.
bi de karışımın ölçülerini hatırlamıyorum bilen var mı?

kızlar bal-çörekotu-tarçın karışımını kullanayım bu ay diyorum ama geç mi kaldım bugün reglin 5.günü.
bi de karışımın ölçülerini hatırlamıyorum bilen var mı?
2-3 gün önce başlasan daha iyiydi ama olsun canım bi tık dolu kasık yersin her seferinde. İlk sayfada vardi tarifi sanırım

İlaçlar bu kadar geciktirmez sanmıyorum canım gebelikte yok sanırım diet nedeniyle bu şekilde öldü randevu alicam birazdan en iyisi doktora gitmek
Bencede canım bir git baktır bakalım. Benm bir kere 52.günde gelmişti adetim. Yumurtam vardı çatlamak üzere olan 2 gün sonra adet olmustum diyetteydm o zamanlar hızlı kilo vermıstım. Sen cok mu kilo verdn canım yoksa

Bencede canım bir git baktır bakalım. Benm bir kere 52.günde gelmişti adetim. Yumurtam vardı çatlamak üzere olan 2 gün sonra adet olmustum diyetteydm o zamanlar hızlı kilo vermıstım. Sen cok mu kilo verdn canım yoksa
Çok şükür az önce adet oldum canım çok sevindim adet olcama hiç bu kadar sevincegim aklıma gelmezdi.🙂 üç buçuk kilo vermişim bende az gidiyor ama olsun bunada şükür

Çok şükür az önce adet oldum canım çok sevindim adet olcama hiç bu kadar sevincegim aklıma gelmezdi.🙂 üç buçuk kilo vermişim bende az gidiyor ama olsun bunada şükür
Canım sen benden sonra basladın ben 5 verdim sen gayet iyisin. Tebrik ederimmm insan adet olduguna bile seviniyor bazen 😍 hadi bismillah mart ayı uğurlu gelsin insallah 😍

Canım sen benden sonra basladın ben 5 verdim sen gayet iyisin. Tebrik ederimmm insan adet olduguna bile seviniyor bazen 😍 hadi bismillah mart ayı uğurlu gelsin insallah 😍
İnşallah canım ikimizede uğurlu gelsin inşallah 🥰 tüm isteyenlere nasip etsin 😘 evet daha sonra başladım ben ama gören farkediyor biliyormusun yüzden özellikle ilk belli ediyorum hemen ben basen az gitti ama göbek baya bir belli oluyor yaza baya fit girerim inşallah senin iyi oldu beş kilo çok iyi hem tedavin baslicak o açıdan da iyi dengelemis olacaksın çünkü ister istemez ilaçlar kilo yapıyormuş iyi oldu kilo vermen👍

X