Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ters rahimliyim ve ilişkiden sonra yüz üstü yattım yaklaşık 40 dk falan. Normal günlerde gün aşırı ilişki oldu. Yum zamanı 3 gün üst üste. Civan perçemi ve aslan pençesi kullandım. Meryem suresi okudum. Rabbim nasip etti çok şükür. İnşallah sende hemen hamile kalırsın sağlıklı bir şekilde

Eşime o kadar canım sıkıldı ki. Yumurta çatlamış adam bugün yapmasak yarın erken kalkcam diyo. Bende sinirlendim uzaklaştım yanından. Sinirimden oturdum ağladım
Ah canım ya maalesef erkekler bu konuda bizim kadar hassas değiller. Bu konunun önemini ona güzelce anlatsan belki bidaha böyle yapmaz..

Ah canım ya maalesef erkekler bu konuda bizim kadar hassas değiller. Bu konunun önemini ona güzelce anlatsan belki bidaha böyle yapmaz..
Aslında bu konuda hassastır. Ama gerçekten şaşırdım. Ovülasyon ilk defa yaptım ya sanırım anlamadı o Çünkü bana diyo ki sen demiştin ya arka arkaya ilişki olmasın kalitesiz oluyormuş diye dedi bir de İster istemez canım sıkıldı benimde tabi

Anladım canım dediğin gibidir tabi nerden bilsin ovülasyon falan adam ya Bu arada eğer sperm sayısında bir sıkıntı yoksa yum zamanı her gün öneriyo drlar ona bunuda söyle bari

Ya bu yaşadıklarımız ne o zaman beyin bize bu kadar oyunu nasıl yapıyor anlamıyorum vi göğüslerim acımıyor geri kalan herşey var
Bende hamile kalmadan önceki aylar hep belirtilerim oldu ama hepsi boş çıktı. Hamile kaldığım ay ise sadece sol kasık ağrım oldu hep ve gerçekten içime doğmuştu hamile olduğum.

Bende hamile kalmadan önceki aylar hep belirtilerim oldu ama hepsi boş çıktı. Hamile kaldığım ay ise sadece sol kasık ağrım oldu hep ve gerçekten içime doğmuştu hamile olduğum.
Sol kasık ağrısı bende de var ama göğüslerim de hiç bir değişiklik hissetmiyorum ayrıca öyle aman aman da bi akıntım yok

Çok şükür canım Rabbim bize de nasip eder inşallah. Bu yumurtlama dönemine aklım takıldı benim düzenli olurak her ay 18 inde oluyor ve hem yumurtlama zamanı hem normal zamanda gün aşırı olmak üzere ilişki oluyor. İllaki denk gelecektir diye düşünüyorum

Amin canım en kısa zamanda tüm isteyenlere versin RabbimTabiki gün aşırı olunca şansta artıyor inşallah olur bu ay

Kızlar ağız ve dudak kuruluğunu da gebelik belirtilerinde sayıyor muyuz?
Bata son 1 hafta gelsin belirtiler
En yaygın ve en erken belirti kasık ağrısı canım kiminde girip çıkan bi agri kiminde adet ağrısı gıbi sürekli bı ağrı, o da adet ağrısıyla karışıyor malesef. Ben kuruluk farketmedim. Bu hafta bulantidan geberiyorum

Ayy her ay o kasık batmasını yaşıyorum saymıyorum bile ben onu artık bütünleşiyoruz yumurtlamadan sonra o ağrıyla
insallah kısa sürer bulantıların canım var mı bu bulantılar için bir çare doktor önerisi vs.

Yok canım ilac ismi duydum bi iki tane ama cok kusup susuz besinsiz kalmadığım sürece kullanmak istemem insallah o kadar olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…