Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazı kişilerde olmuyo canım bazı kişilerde de bir ay olup bazı aylar olmadığı oluyor, benim ablam akıntıyı görmediği ay hamile kalmıştı mesela bu olumlu yada olumsuz bi gösterge değil, önemli olan yumurtlama testinin ne gösterdiği
Testlerde pik kullandığım sürece hep gördüm çok şükür ama akıntıdan anlamıyorum hiç doktor ne dicek çok merak ediyorum

Kızlar biz başladık yine çalışmalara 😂😂 çaydan mıdır iyottan mıdır nedir akıntım hemen başladı ve çok fazla geliyor normalde adetten hemen sonra kuru olurdum bu ay yine farklı seyler oluyor bana😂😂 hadi hayırlısı🙏🙏
Bunlar östrojenin arttığına isarettir canim hadi inşallah 😍😍😍

Bende o herkesin anlattığı uzayan akıntı olmuyor yada ben farketmiyorum🤷
Bende de sadece 1 kere oldu uzayan akıntı bu zamana kadar. Normalde takvime göre sulu olurdu akıntı geçen ay hiç olmadı gibi bir şey. Benimde adet bitti dün bugün akıntım vardı yarın başlayacağım ovülasyona. Hadi bize uğurlu gelir inşallah 😍

Kızlar az önce wc ye gittim. Idrarda hafif pembelik vardı, peceteyle silince biraz kan geldi ☹️ cok korkuyorum, 1 saate acile gidicem. Normal değil demi bu, ağrım fln da yok ☹️
Bildiğin kan mıydı kırmızı yani bence bekleme doktora git hemen vajinal muayene yaptırmamani tavsiye ederim panik yapma canım yerleşirken de olabiliyor Muş ağrın sancin yok degilmi

Kızlar az önce wc ye gittim. Idrarda hafif pembelik vardı, peceteyle silince biraz kan geldi ☹️ cok korkuyorum, 1 saate acile gidicem. Normal değil demi bu, ağrım fln da yok ☹️
panik yapma içini ferah tut canım ama yine de kontrole git bi baksınlar belki ilaç verirler belki de normaldir hemen üzme kendini kafanda kurma

X