Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar siz hiç rahim ağzı kontrolü ile gebelik belirtisi kontrolünü biliyomusunuz bende burdan öğrenmiştim. Eskiden ultrason falan olmadığı için ebeler böyle anlarmış. Yapmak isterseniz anlatırım😂 şöyle afedersiniz orta parmağınızı iyice (adete yakın bi zamanda 1 hafta kala falan) yıkayıp vajinaya sokuyoruz ve eğer hemen ele sert bişey gelirse adet olucaksınız demek eğer rahim ağzı yukarda ve yumuşaksa gebelik olabilir demek🥰 bu kadaar ben kontrol ettim az önce hiç ümidim yoktu ama yukarda ve yumuşak şimdilik 😂

Bakalım canım zaten hafta sonu anneme kalmaya gidiyoruz istanbula zaman geçer hemen gelmezse pazartesi yaparım yine test
Bende bu ay pek düşünmemeye çalışıyorum bide böle denicem bakalım nasıl olucak arada buraya girip cikiyorim ama çok oyalanmiyorum burayı çok seviyorum ama diyolar ya çok kafaya takınca olmuyor diye yumurtlama dönemim geçsin sık sık burdayım inşallah 🙏

Kızlar siz hiç rahim ağzı kontrolü ile gebelik belirtisi kontrolünü biliyomusunuz bende burdan öğrenmiştim. Eskiden ultrason falan olmadığı için ebeler böyle anlarmış. Yapmak isterseniz anlatırım😂 şöyle afedersiniz orta parmağınızı iyice (adete yakın bi zamanda 1 hafta kala falan) yıkayıp vajinaya sokuyoruz ve eğer hemen ele sert bişey gelirse adet olucaksınız demek eğer rahim ağzı yukarda ve yumuşaksa gebelik olabilir demek🥰 bu kadaar ben kontrol ettim az önce hiç ümidim yoktu ama yukarda ve yumuşak şimdilik 😂

Cok ilginç 😂 ben deneyemem ama 😂

Benim halen karnım kasiklarim arar ara ağrıyor. Dün resmen adet olacakmışım gibi ağrıdı daha bata 6 gün vardı dün, bugün 5 oldu 😁

Kızlar siz hiç rahim ağzı kontrolü ile gebelik belirtisi kontrolünü biliyomusunuz bende burdan öğrenmiştim. Eskiden ultrason falan olmadığı için ebeler böyle anlarmış. Yapmak isterseniz anlatırım😂 şöyle afedersiniz orta parmağınızı iyice (adete yakın bi zamanda 1 hafta kala falan) yıkayıp vajinaya sokuyoruz ve eğer hemen ele sert bişey gelirse adet olucaksınız demek eğer rahim ağzı yukarda ve yumuşaksa gebelik olabilir demek🥰 bu kadaar ben kontrol ettim az önce hiç ümidim yoktu ama yukarda ve yumuşak şimdilik
ayy merak ediyorum ama bende yapamam ki bunu 😁
Benim halen karnım kasiklarim arar ara ağrıyor. Dün resmen adet olacakmışım gibi ağrıdı daha bata 6 gün vardı dün, bugün 5 oldu
benim de bata 6 var yarın sabah test yapsam mı diye düşünüyorum😂
Kızlar adet olacak gibi ağrıyla kalktim sabah ama birsey yok bat yarın 🤷‍♀️
hadi hayırlısı canım belki yerleşme ağrısıdır

X