Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
göz
gözüküyor

Anında silik çizgi oldu kızlar gözükmüyor olabilir ama çok acayip hissediyorum inşallah doğrudur sonsuz2020 özel etiket istemiştin sen canım Eki Görüntüle 2715855
Surelap test yokmu bu ay elinde kuzum ondada cok dusuk beta degeri cikariyor comport marka bu sanirim bende birkere denedim hic birsey cikmamisdi ama iyi bir test olmadigini soyluyorlar bende yanilmamisdi suan cizgi gormuyorum ben canim foto dan kaynakli olabilir

Anında silik çizgi oldu kızlar gözükmüyor olabilir ama çok acayip hissediyorum inşallah doğrudur sonsuz2020 özel etiket istemiştin sen canım Eki Görüntüle 2715855
ben gördüm sankı yaaaaaa. ay hadi masallah. tabı benı yapıcan etıket cıcıteyzesı olduk o kadar. sılık mı degıl mı? cıktı mı cıkmadı mı??süreklı bu muhabbet.oldugu ana kadar bılıyoruzzzz :)

yaa demekkı böle oluyor sılık cıkıo erken test bıle olsa. hadı hayırlısı

Haha canım benim çok tatlısın ya evet silik çıktı baya ama bakalım koyulaşma olucakmı önemli olan o

Var canım evde artık yarın yaparım onuda

Canım ne yapıyorsun seni merak ettim bayadır yazmamışsın buraya umarım herşey yolundadır hamilesindir inş Sermec
Allah nasip ederse 6 haftalık hamıleyım biraz kanama alanı vardı bugun kontrole gittim kanama alanı geçmiş yolk sacta göründü cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…