Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Prilam hamileler için standart bulantı ilaçlarından biri canım . korkma bence. Bulantının zorluğunu biliyorum. İyi gelecektir eminim. Kullanacaksan söyleyeyim bilgin olsun. Gündüz içmemeni öneririm. Sersemlik,uyku hali yapıyor. Ben gece yatmadan önce aç karnına 2 tane içiyorum. Nerdeyse gün boyu bulantım olmuyor.
Sagol canim benim bilekligide aractiracagim ilaci alacagim bakalim hangisinin faydasi var dr ilaci gece yatmadan once ikitane ic dedi zaten cok uyuyorum gun ici sersem gibi geziyorum

Haklısın, tmm tutacam kendimi 😐
Benim de 7 gün var. Yapma isteği geldiğinde buraya yaz vazgeçirmeye çalışalım 🥰 şuan niye uzulelim ki. Bak benim adet günü yaptığım test pozitif çıkmıştı 4-5 gün sonra çıkmadı ve düşük oldu yani ben pozitifi görsem de çok sevinemicem önemli olan sağlıklı olması o yüzden acele etmeyelim 🙏

Günaydın kızlar ben ilk idrarla testimi yaptım bat 8 kasımdı. Bi yorumlarmısınız ? Ben 5 dk için de 2. Çizgiyi çook az gördüm sanki defalarca baktım bana mı öyle geldi diye yine görmeye devam ediyorum.. fotoğraflada hiç oynayamadım belirginleştirmek istemiştim neyse bakın bakalım. Dikkatli bakın ama 🙈daha sonraki 2. resimde o 5 dk içinde gördüğüm çizginin kurumuş halini gördüm.
canım ben iki fotoda da gördüm silik çizgiyi hadi inşallah hayırlısı olsun tebrik ederim
Ya benim bata 6 gün var kizlar. Yuma göre hesaplarsam 8 gün. Ama cok tuhaf karnımın alt tarafında agrilar yumdan beri. Dayanamayip test yapiyim mi sizceeeeee 😭😭
yapma canım sabretmeye çalış benim de bata 7 gün var sabah dayanamadım yaptım negatif yaptım moralim bozuldu şimdi sabahtan beri onu takıyorum kafaya neden böyle çıktı diye :KK43:

Bende küçüklükten beri çok mide bulantım olur alsam mı diye düşündüm pek üzerinde durmamıştım😊
Bugun baya kisiye sordum ama malesef guzel bir yorum almadim canim ben ya bir bileklik hormanel bir bulantiyi nasil gecirebilir ki dusununce mantiksiz geliyor aku pundur gibi deniyor ama int satilan bazi sylere inancim yok denecek kadar az eczaneye sormak lazim birde dr falan konusmak lazim iyice arastirmak lazim

X