Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hirasarem merhaba cnm nasıl oldun. bak ben birşey buldum daha önceden de bakıyordum. ben küçük bır tekneye binince durdugunda miğdem bulanır. onun ıcın kol bantları var dıe duymustum.bak böyle bırsey var. cocuk olunca aracın arkasında da oturmam lazım . benı arka koltuk her zaman tutar.suanda da mıgdemız bulanıyor. dedım böle bırsey alım .aklıma sende geldın belkı bakmak ıstersın cnm. trendyol hepsibura bır cok yerde var.
''''''SASfarma Sağlık Ürünleri tarafından satışa sunulan SEA-BAND adlı bulandı bantlarında herhangi bir kimyasal madde bulunmuyor. İpliklerden üretilen bandın yıkanması ve tekrar tekrar kullanılması mümkün.''''''

Ay canim benim Allah razi olsun bakacagim o bant a ins guzel sonuc aliriz dedigin gibi aracin arka koltugu hamile gibi kustururdu beni midem cok hasas sanirim cogu insanda olmaz o durum ben ilac icerken bile bulanti yasarim bu bebek cok yaramaz cikti sanirim 7/24 saat bulanti bar midem agzimda devamli yatiyorum cok yorgunum hep ayni zamanda , bende trendyol yuklu degil benim email kabul etmedi aksam esim gelsin ondan bakarim senin bulantilar tam yogunlasmdi sanirim degilmi kusmalar nadir sanirim

cnm senın anlattıgın gıbı bır durum yok bende. ama yemek kokularının bazıları delırtıyor benı :)))mesela tatlı görmek ıstemıyorum heheh. karnıbahar görünce bıle tuhaf oluyorum ..mıgdem bos kalmasın dıe bısıler yemek ıstıyorum su içemıyorum kusasım gelıyor.
cok bulantı var.ama öle normalde de kusan bırı degılım..aıleye sordum onlarda cok kusan olmamıs. ınsallah bende olmaz . ama baksana senı takıp edıyorum....nete yaz baska sitelerde de var. ınstagramda kızlar kullnıyordu okudugumda.
allah yardımcın olsun çok kötü kusmak yaa...

Him tamam canim bakarim sagolasin senin tiksintiler baslamis canim oda ayri bir zorluk bende tatli istemiyor sevmiyorum parfum kolanya gibi kokulu pecete bitiriyor beni sagon sevmiyorum su bende icemiyorum bulanti artiyor cay kahve icemiyorum aklima bir cogugelmiyor simdi ins saglikli olur yavrular bunlar gelip gecici donem gececek elbet bin kere sukurler olsun rabbim tum isteyenlere minnak evladi versin ins

amın cnm. allah herkese nasip etsin.
benım cıddı kasık agrım var. bır tanesı asagıda oldugundan o tarafa dahada bır ağrıyor.doktor evet dogru normal dedi. iğne yaptı daha da agırmaya basladı ıgneden sonra.. gece 3 kere uyanıyorum agrıdan tuvalete gıdıyorum.
idrar gelınce daha bır agrı oluyor.degısık bıseyler yasıyorum bende . tek ıstedıgım saglıkla dogsunda ben katlanırım dıyorum.

Dr henuz gitmedin degilmi igne sonrasi benimde agrilar kramplar oluyor ama normal sanirim ama senin asagida oldugu icin bir tikdaha siddetlidir ins saglikla dogar kuzular bugunlerin keyfini surmedigimiz icin kendimize kizariz canim biraz daha sabret bir iki aya gecer ins

yok cnm cumartesı gıdıcem kısmetse.işten gelıyorum hıc bır ıs yapmıyorum.direk yatıyorum ben. sankı dınlenınce onlar büyücek hıssıne kapılıyorum.
bakalım hafta sonu ınsallah kalp seslerını duyarım.
sen sımdı böle konusuncada mıgden bulanıyr mu yoksa oyalanmıs mı oluyorsun.?
bırde senın 2 tane daha cocuk var dımı evde onlara kım bakıyor sen mi? mıgden bulandıgı ıcın sordum

Valla canım birşey aldın mı bilmiyorum ama bu takviyeler baya pahalı şeyler zaten benim kullandığım da 205 TL eşime bunay keçiboynuzu özü aldım hünnap marka Dr tavsiye etti sperm değerleri iyi ama biraz daha hizlandiralim dedi. Birde promotil Man alın dedi 220 TL oda kullanicaz başka çare yok

Yasak canım öyle taksit olmuyo ama bankadan kendin yaptırabiliyosun mobilden taksit iste olarak geçiyo. Yani sen peşin alıyosun bankaya taksit yaptırıyosun ama faiz alıyor çok değil az.
Evet onu bilmiyorum ama mesela bunay Kendi takviyemi yeniledim oda 200 TL taksit yapayım dedim baktım olmuyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…