Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hehehe aynıyız walla. ama meraka edıyorum. ne oldu ne bıttı dıye..yanı kardes gıbı olduk burda :)
gecen aklıma takıldı. senın karsı komşu ne yapıyor.
Yaa iyi napsım sanırım doğruyu söylemiş kız ya günahını aldım heralde çünkü geçen eşiyle karşılaşmış eşim hayırlı olsun bebek geliyormuş falan demiş benimki. Adamda evet ya süpriz oldu bize de biz aslında 1 sene sonra düşünüyorduk demiş. Çokta samimi olmadığım için olayı yanlış yorumladım heralde benimde zayıf noktam malum BEBEK Neyse yani zaten çok kavga ediyolardı yatak odasında duyuyoduk hep ama kesildi bayadır sesleri. Bebek iyi gelicek onlara heralde. Bende o kadar kavga etsem eşimle bende ertelerdim bebeği yanii..

Kıyamam ya.ınsallah düzelir hayatları bebek sans olur onlara.
belkıde sen kızı tanımıyorsun ya ,ından öle sanmısta olabılırsın
senın bata kaç gün kaldı bakalımm???

Kıyamam ya.ınsallah düzelir hayatları bebek sans olur onlara.
belkıde sen kızı tanımıyorsun ya ,ından öle sanmısta olabılırsın
senın bata kaç gün kaldı bakalımm???
Aynen canım ya zaten samimi olmam çünkü karakterlerimiz uyuşmuyor. Hem oda çalışıyor benden sonra geliyor falan olmaz o iş Yaa benim bugün canım bat hehe yok daha bişey

Yaa maşallah
Annelik boşuna kutsal değil
Sen yine de stresten uzak durmaya çalış, zaman çok cabuk geciyor bir bakmışsın bebeğin yanibasinda:)
Sıkıntılı zamanlar zaten, evde keyfini çıkar, ne güzel eşin de evdeymis ohh miss

Bize de keske böyle bir supriz olsa

Hahah sagol cnam benimm Darısı aminn insallah darısı sizlerin basına olsun insallah hep dualarımdasınzzz

Hiç adet olcakmışım havası yok canım ya. Akıntım var bakalım bi kaç saate test yapıcam iş yerine getirdim sabah zor oluyo diye
Hahaha bende böyleydim kız hergün 3 5 test yapıyodm artk zevk haline gelmistiii onu beklemek sonra eline alıp cizgi var mı diye bakmakta ayrı zevk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…