Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağrılarım enfeksiyondanmış 😒 doktor fitil ve antibiyotik verdi kızlar. Öyle ağrılarınız varsa ve hamilelik sanıyorsanız önce bir doktora görünün valla şahsen ben bu ay resmen bu ağrıyla ümit besledim. Akıntı kokusuz ve renksizdi ama enfeksiyon oluyomus yine de bilginz olsun 😘
Canım geçmiş olsun enfeksiyon tedavisinden sonra içerisi temizlendiği için daha kolay hamile kalınıyormuş hadi inşallah vesile olur sana bu olayda🌸

Ağrılarım enfeksiyondanmış 😒 doktor fitil ve antibiyotik verdi kızlar. Öyle ağrılarınız varsa ve hamilelik sanıyorsanız önce bir doktora görünün valla şahsen ben bu ay resmen bu ağrıyla ümit besledim. Akıntı kokusuz ve renksizdi ama enfeksiyon oluyomus yine de bilginz olsun 😘
Yaa özlemiymiş çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Ay belki de varya benimki de enfeksiyon gerçi benim akıntı üç gün sonra kesildi üç gündür bişey yok kupkuru.

Ay belki de varya benimki de enfeksiyon gerçi benim akıntı üç gün sonra kesildi üç gündür bişey yok kupkuru.
Bende de aynı canm son günlerde hiç akıntım yok. İlklerde çok vardı son 4-5 gündür kesildi akıntım. Bebik sandım ama enfeksiyon çıktı. Tabi bu hepimizde aynı olcak diye bişey yok

kızlar moralim çok bozuk...
sanki şu son 1 haftadır herkes sözleşmiş gibi kiloma göbeğime laf söyleyip duruyolar.kimi art niyetle kimi art niyetsiz.
hatta dün teyzenin biri bebeğini sağlıkla büyüt dedi bana hamile sandı beni.
spora başlayım desem şu an sadece yürüyüş yapabilirim malum denemeler olduğu için.o da hiç vakit ayıramıyorum malesef hep erteliyorum.yorgunluk mu desem üşengeçlik mi bilmiyorum neden sürekli yok sabah yapayım,sabah oluyo yok akşam yapayım,akşam oluyo yorgunum yok sabah yapayım hep bi kısır döngü içindeyim.
off kısacası sıkıldım kızlar insanların kiloma göbeğime laf söylemesinden sı kıl dımmmmmmm..
size ne ya size neeeeeeeeeeeee:sinirli::sinirli:

sanki şu son 1 haftadır herkes sözleşmiş gibi kiloma göbeğime laf söyleyip duruyolar.kimi art niyetle kimi art niyetsiz.
spora başlayım desem şu an sadece yürüyüş yapabilirim malum denemeler olduğu için.o da hiç vakit ayıramıyorum malesef hep erteliyorum.yorgunluk mu desem üşengeçlik mi bilmiyorum neden sürekli yok sabah yapayım,sabah oluyo yok akşam yapayım,akşam oluyo yorgunum yok sabah yapayım hep bi kısır döngü içindeyim.
off kısacası sıkıldım kızlar insanların kiloma göbeğime laf söylemesinden sı kıl dımmmmmmm..
Kaç kilosun kı?
hem onlara ne ya sankı sen görmüyorsun. sankı sen bılmıyorsun. bak cnm hadı bır kendıne gel. hiç ekmek yeme o zman bile kilo vericeksın .

Ah canım benim hiç takılma hamile sananlara da sağol teyzecim de geç amaan :KK70:

canim soyleyen onc3 kendine baksin kim mukemmel bir vucuda hayata sahip ki. spor konusunda da gebelikte agir tasimadigin surece sorun olmaz. ben ilk gebeligimde mekik bile cekiyodum.kilodan degil 47 kiloydum ama eski atletizm ve yuzme sporcusu oldugum icin vucudum cok zorlanmiyodu ben de fitligini korusun istiyodum. asiri zorlama. kosu bandina cik. milleti bi tarafa birak kendin icin dene. kim sana bebek denemesi yaparken spor yapilmaz demisse dogruyu soylememis. kendini asla ama asla zorlama. yapabileceginden fazlasini yapma. ama bos da durma

Kızlar yum 7. Gün iş yerinde yapılan gizli bir test😂 biraz fotonun rengiyle oynadım ama tabi siz görün diye. Yarım saat sonra çıktı gerçi çizgi ama olsun yinede armak istedim🤣 kendimi kandırmayı seviyom napiim öyle bi psikopatım bende hahah :KK70:
39FCA162-A03C-4E36-BAEF-C795FA53B749.jpeg

Kızlar yum 7. Gün iş yerinde yapılan gizli bir test😂 biraz fotonun rengiyle oynadım ama tabi siz görün diye. Yarım saat sonra çıktı gerçi çizgi ama olsun yinede armak istedim🤣 kendimi kandırmayı seviyom napiim öyle bi psikopatım bende hahah :KK70:Eki Görüntüle 2711526
bu ovulasyon mu gebelik mi canim.gebelikse cizgi ciktiysa vardir. hatta hatirlar misin bilmem ben ilk gebelik testimi attigimda kuruma cizgisi diyenler olmustu. bende varsa cizgi cikar yoksa cikmiyo. en azindan bugune kadar bende oyle oldu

bu ovulasyon mu gebelik mi canim.gebelikse cizgi ciktiysa vardir. hatta hatirlar misin bilmem ben ilk gebelik testimi attigimda kuruma cizgisi diyenler olmustu. bende varsa cizgi cikar yoksa cikmiyo. en azindan bugune kadar bende oyle oldu
Yok canım gebelik testii. Dediğin gibidir inşallah bakalım yarında yapıcam inşallah erkenden öğrenirim varsa tabii 😍

Kaç kilosun kı?
hem onlara ne ya sankı sen görmüyorsun. sankı sen bılmıyorsun. bak cnm hadı bır kendıne gel. hiç ekmek yeme o zman bile kilo vericeksın .
72 yi gördüm malesef bu hafta :KK43: benim yapısal olarak göbek bölgem kilo alıyo kollarım bacaklarım da bir şey yok incecik.
canım oldum olası fazla ekmek yemiyorum sadece kahvaltıda bir iki dilim o kadar ama abur cubur arada kaçırdığım oluyor.işyerinde de malum kahvaltıda gerek,boyoz,poğaça.. :KK43:
Ah canım benim hiç takılma hamile sananlara da sağol teyzecim de geç amaan :KK70:
sorma bende amin teyzecim dedim geçtim :KK70: :KK70:
canim soyleyen onc3 kendine baksin kim mukemmel bir vucuda hayata sahip ki. spor konusunda da gebelikte agir tasimadigin surece sorun olmaz. ben ilk gebeligimde mekik bile cekiyodum.kilodan degil 47 kiloydum ama eski atletizm ve yuzme sporcusu oldugum icin vucudum cok zorlanmiyodu ben de fitligini korusun istiyodum. asiri zorlama. kosu bandina cik. milleti bi tarafa birak kendin icin dene. kim sana bebek denemesi yaparken spor yapilmaz demisse dogruyu soylememis. kendini asla ama asla zorlama. yapabileceginden fazlasini yapma. ama bos da durma
ip atlasam mı diye düşünüyordum ama tabi başka bahara :KK70: o zaman ben kendimi biraz sıkayım yürüyüşe başlayayım ve yapabilirsem mekik çekeyim hiç te sevmem :)

X