Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AMİN CNM INSALLAH :)

Canım sen hamilesin zaten neden lh yapıyosun ki hala
Kizlar sağolun etrafta duyunca insan etkileniyor ondan evham yapiyorum allah isteyen herkese versin dun kuafore gittim kasin bos gebelik cikti benim diyince bende daha keseyi gormedim ya etkilendim zaten oyle bir yapim varki herseyi kafaya takarim

cnm stres yapma. kötü düsünme .bak benıde lafların etkıledı hehehe :)
resmıde yollarsın googleden gir bırde telden giriyorsan.
Laflarim sizi etkilemesin dusuncelerimi endiselerimi paylasabilirim sizide korkutmak istemem ama etrafta o kadar insan konusunca etkilenmemek elde degil kusura bakma

cnm birsey sorucam dıs gebelıkte. hcg hormonu yüksek mi cıkıyor...
senın kı kaç çıkmıstı.test yapan mı söylüyor deger fazla diye
Dış gebelik farklı birşey. Değerin artar da kese görünmezse dış gebelik oluyo. Onuda erken zamanda teşhis konması hayatta kurtarıyo tüpünü de kurtarıyo. Benm geç kalındığı için tüpüm alındı. Sen bunları kafana takma simdilik. Simdiden baslarsan ohooo canm bitmez kafaya takılcak şeler. Sen 2 günde bir testini yap bir kadın doğumcuyada muayene ol bi an evvel. Dış gebeliktenn önce kimyasal gebelik daha yaygın. Ama merak etme sağlıklı ilerler inşallah

Laflarim sizi etkilemesin dusuncelerimi endiselerimi paylasabilirim sizide korkutmak istemem ama etrafta o kadar insan konusunca etkilenmemek elde degil kusura bakma
Kusura bakılcak bırsey yok cnm.sadece zewkını cıkar bence.kan testınden sonra olumsuzluk gıderse o zman bakılır.
bak benım ilk bebegımın karnımda kalbnı durdu.çok üzücüydü ama şuan bır daha olucak die hiç düşünmüyorum.
bebek annedekı tüm stresi alır unutma.karnını sev keyfını sür.

Tm canim sagol allah razi olsun ne bilim bir daha kan vermedim ya edet gununden sonra 109.7 cikti sonra vermedim ya okuduklarimdanda etkilenince boyle yapayim dedim aagol canim darisi basina insallah canim
Amin canım inşallah senin yerinde olsam negatif şeyler okumazdım canım. Şimdiye çoktan silik olurdu içini ferah tut meleğin seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…