Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dış gebelik farklı birşey. Değerin artar da kese görünmezse dış gebelik oluyo. Onuda erken zamanda teşhis konması hayatta kurtarıyo tüpünü de kurtarıyo. Benm geç kalındığı için tüpüm alındı. Sen bunları kafana takma simdilik. Simdiden baslarsan ohooo canm bitmez kafaya takılcak şeler. Sen 2 günde bir testini yap bir kadın doğumcuyada muayene ol bi an evvel. Dış gebeliktenn önce kimyasal gebelik daha yaygın. Ama merak etme sağlıklı ilerler inşallah
tatlım çok saol. bılmedıgım ıcın senden bılgı aldım.
pekı benım suan da 30 günlükya. kese gözükür mü? yoksa 5. haftada mı gözüküyor.

Kusura bakılcak bırsey yok cnm.sadece zewkını cıkar bence.kan testınden sonra olumsuzluk gıderse o zman bakılır.
bak benım ilk bebegımın karnımda kalbnı durdu.çok üzücüydü ama şuan bır daha olucak die hiç düşünmüyorum.
bebek annedekı tüm stresi alır unutma.karnını sev keyfını sür.
Allah razi olsun canim darisi senin basina insallah cok uzuldum 😞hayirlisi olsun senin icinde en kisa zamanda hayirli saglikli bir evlat versin rabbim 🤲

tatlım çok saol. bılmedıgım ıcın senden bılgı aldım.
pekı benım suan da 30 günlükya. kese gözükür mü? yoksa 5. haftada mı gözüküyor.
Suan erken canım aynen 5 . Ve 6. Hafta aralığında gözüküyor vajinal muayenede. 6dan sonra karından görebilirler . Ne demek canım her zaman soru sorabilirsin :)

Öyle oldu sanırım ya hic tatmin etmedi beni bu pik nedense 🙁
Canım ben 14 ile 16 arasında gittim geldim. İlk çizginin hafif açılması lazım pikteyken. Mesela 16 da cok koyu çıkmıs ilk çizgi, 14 te ilk çizgi bi tık daha hafif. Ama 16 gibide duruyor pik bilemedim acaba su mu içtin

Daha koyu olmasi gerektigini dusunuyodum ya neyse artık 🙁 cok teşekkür ederim
Benimde öyle oluyor bazen diğer çizgi kadar koyulasmiyor. Geçen ay seninki gibi oldu 13. Gün piki gördüm sabah akşam iki kez yaptım. 14. Gün siliklesti ve ilişki 14. Gün oldu ama gebelik olmadı malesef öncesi daha önemli sanırım. Önceki ilişki de pikten 2 gün önceydi. Bu ay nasıl olcak bakalım 🙏

Eklentiler

• IMG_20201003_225240.jpg
    IMG_20201003_225240.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 16
Canım ben 14 ile 16 arasında gittim geldim. İlk çizginin hafif açılması lazım pikteyken. Mesela 16 da cok koyu çıkmıs ilk çizgi, 14 te ilk çizgi bi tık daha hafif. Ama 16 gibide duruyor pik bilemedim acaba su mu içtin
Yok canm ya suya cok dikkat ediyorum 2 saat icmiyorum hicbisey. Pko böyle oluyor iste bi koyu bi açık ama hem ağrıdan hem akıntıdan dolayı olsa olsa 16sı piktir, o da tam koyu degildi bana göre ama bu ay da böyle oldu napiym

Benimde öyle oluyor bazen diğer çizgi kadar koyulasmiyor. Geçen ay seninki gibi oldu 13. Gün piki gördüm sabah akşam iki kez yaptım. 14. Gün siliklesti ve ilişki 14. Gün oldu ama gebelik olmadı malesef öncesi daha önemli sanırım. Önceki ilişki de pikten 2 gün önceydi. Bu ay nasıl olcak bakalım 🙏
Evet ayni olmus. İliski öncesinde de oldu benim, degerlendirmeye de devam edicem artık nasip diyelim

Yok canm ya suya cok dikkat ediyorum 2 saat icmiyorum hicbisey. Pko böyle oluyor iste bi koyu bi açık ama hem ağrıdan hem akıntıdan dolayı olsa olsa 16sı piktir, o da tam koyu degildi bana göre ama bu ay da böyle oldu napiym
Bende de pko var ama senın ki kadar karısık çıkmıyor canım yumurtalarm büyümüyor çünkü hep minik kalıyor. Demek ki seninki büyüyor bu iyi bişey siz bu haftayı değerlendirin 2 günde bir:)

Bende de pko var ama senın ki kadar karısık çıkmıyor canım yumurtalarm büyümüyor çünkü hep minik kalıyor. Demek ki seninki büyüyor bu iyi bişey siz bu haftayı değerlendirin 2 günde bir:)
Valla ben de anlamadım ki canm cok duydum pik görüp doktora yumurta kontrolüne gittiginde henüz buyumemis olduğunu öğrenenleri falan. Allah nasip edince tek iliskiyle bile nasip ediyo, ben çok kafa yoruyorum sanırım

Valla aynen canım ben de öyle hergun birşey araştırıyorum tamam bu ay kafama takmıcam diyorum tekrar... Şimdi bat a 9 kaldı erken test yapma derdindeyim doktor gebelik olmaz bu ay demesine rağmen valla akıllanmayz biz:KK12:

Valla aynen canım ben de öyle hergun birşey araştırıyorum tamam bu ay kafama takmıcam diyorum tekrar... Şimdi bat a 9 kaldı erken test yapma derdindeyim doktor gebelik olmaz bu ay demesine rağmen valla akıllanmayz biz
Ablama da hamile kaldığı ay bu ay beklemiyoruz demisti dr. İnan hic belli olmuyor bı tevekkül edip birakabilsek olcak kesin 😊

X