Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovalasyon testinin bu kadar net olması normal mi acaba adetim normalde bugün halen olmadım

Eklentiler

• 6AA10822-D53F-4A4F-A94D-153B681EE831.jpeg
    6AA10822-D53F-4A4F-A94D-153B681EE831.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 52
Günaydın kızlar.. icm cok sıkılıyor. Sebebini bilmiyorm ama insan kendini bir bosluktayms gibi hissediyor enaızndan ben öyle. Su cocuk isteme olayına girdiğimden beri tek isteyim ve düsüncem bebek oldu resmen her seyi ona göre ayarlar oldm düsünür oldm daha olmus bi cocuk bile yokken.. stres yapıyoruz acaba hic olmicak mi diyoruzz.. eminim bicogumuzun aklında bu soru günün her saati geçiyodur.. ovulasyon testlerii.. negatif gebelik testlerinde cizgi varmıscasına umutlanmakk artkk gözün bozulurcasına bakıp görmeye calısmak.. eşimizlede aramıza mesafeler koyuyor yarım hissediyosn sanki kendini tamamlanamamıssın gibi. Regl günün geciyo yumurtlama gününü bekliyosn o geciyo regline günler kala diye sayıyosn her gün sonra bi bakıyosn negatif hayal kırklıgı depresif günler.. sonra sil baştan. Cok yorucu gerçekten benim 7 ay oldu biliyorm daha cok ugrasan için sımarıklık belki benim ki ama insanın elinde olmuyor keske vurdumduymaz bi insan olabilsem hicbisey umrumda olmasa.. ama elimde degil maalesef. Gerçekten cok zor keske bilebilsek 3 ay sonra 5 ay sonra 1 yıl sonra diye enazından ha tamam olucakmıs der o günü beklersn ama oda imkansız birtek rabbm biliyor. Ve bu sürecte bize büyük bir sabır düşüyor...
Canım ümitsizliğe kapılma nolur. Meryem suresini oku elinden geldiğince. Burda okuduğu ay hamile kalanlar var. 40 gün okunuyormuş okuyamadığın günleri başka birisi senin yerine okuyabiliyormuş. Ben seni çok iyi anlıyorum yeni başlasamda çalışmalara, normalde 1 yıl önce istiyordum ama sağlık problemleri nedeniyle yapamadım yani bende 1 senedir bekliyorum aslında.. neler var Allah başka dert vermesin. Başka şeyler bul yapacak kendine hobiler edin yada arkadaşlarınla buluş iyi gelicek eminim🙃

Canım ümitsizliğe kapılma nolur. Meryem suresini oku elinden geldiğince. Burda okuduğu ay hamile kalanlar var. 40 gün okunuyormuş okuyamadığın günleri başka birisi senin yerine okuyabiliyormuş. Ben seni çok iyi anlıyorum yeni başlasamda çalışmalara, normalde 1 yıl önce istiyordum ama sağlık problemleri nedeniyle yapamadım yani bende 1 senedir bekliyorum aslında.. neler var Allah başka dert vermesin. Başka şeyler bul yapacak kendine hobiler edin yada arkadaşlarınla buluş iyi gelicek eminim🙃
Evet kuzum elden bisey gelmiyor. Daha telkinli ve sabırlı olmalıyz rabbimden iyi kimse bilemez. Esim bile dün beni güldürmek icin biz bize yeteriz diyo😂😂😂

X