Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün boş geçti bı önceki gün dolu geçmişti ondan şüpheye düştüm ben canım bu gece dolu olcak İnşallah bide ben malesef sigara kullanıyorum inşallah yumurtayı olumsuz etkilemez

Dün boş geçti bı önceki gün dolu geçmişti ondan şüpheye düştüm ben canım bu gece dolu olcak İnşallah bide ben malesef sigara kullanıyorum inşallah yumurtayı olumsuz etkilemez
Canım bende kullanıyorum sigara ama yum oluyor akıntıdan anlıyorum gayette sağlıklı ve çatlıyor. Üzülme öğrenince bırakırız sigarayıda hemen inşallah

13 eylül son adetimdi bat 11 ekimdi olmadım pozitifide dün gordum adet olacakmış gibi ağrı olur bende de var hala
Anladım canım benim benim de 19 eylül dü gecen batım 16 ekimde yani yarın gelecek batım yakınız inş sağlıkla ilerler bebişler

Canım bende kullanıyorum sigara ama yum oluyor akıntıdan anlıyorum gayette sağlıklı ve çatlıyor. Üzülme öğrenince bırakırız sigarayıda hemen inşallah
İnşallah canım kalırsam zaten birakicam inşallah akintin nasıl oluyor canım uzayan akıntı bende olmuyor bildiğin akıntı oluyor beyaz bende bu ay açık pembe de geldi beyazla karışık dünden beri yoğun

Uzayan şeffaf akıntım olur benim öyle anlıyorum canım ben ama o pembe akıntıda yum belirtisi dr dedi bana

Kızlar ben az önce naturallen macun sipariş verdim ya bu ay bisey kullanmicam diyodum ama dayanamadım, zaten adet biteli de 3-4 gün oluyor geç kaldım ama bu ara forumda adı çok geçiyor. Yumurtlama ve yumurta kalitesi için memnun kalan cok.
Aranızda kullanan memnun olan/olmayan var mı?

Canım fiyatı ne kadar?

masallah mınık fasulyeye :)

Sağol canım bakalım eşimin sprem testi sonucunu bi alalımda ona göre ikimizede sipariş veririm inş gerek kalmazda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…