Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlarr..
göbeğim aldı başını gitti ya spor yapsam şimdi çalışmalar devam ederken bırakmam gerekcek sadece yürüyüşle de kilo verilir mi bilmiyorum. yediklerime dikkat edeyim diyorum.işyerinde hep hamur işi yiyorum mecbur pratik olsun diye ama evden getirmeye başlıcam

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir giremiyorum. Eşimin de sperm testini vermek istiyoruz da İstanbul Anadolu yakasında iyi bir yer varmı tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı güvenilir olsun

Kızlar bişey sorucam bu ay avulasyon testi kullanmıyorum.akintidan asla anlamıyorum benim tek taraflı kasık batması oldu sabah sekiz civarı eşimi yolcu ederken oldu baya hissettirdi kendini sonra uyudum iki saat sonra uyandm kasık ağrısı batması yoktu şimdi yumurta çatladı demek mi oluyor bu hafif göğüs hassasiyet i var bide akıntı şimdi bu gece degerlendirsem geç kalmış olmam dimi bazen yumurta ömrü 12 saatte oluyomus bu dogrumu

Evet canım geç kalmadın zaten önceki günkü spermler hala yaşıyor bu akşamda olsa inşallah tutunur. Olabilir ama 12 saat çok az bence öyle bişey olması çok zordur gibime geliyor. Sonuçta vitamin kullanıyoruz başka şeyler yapıyıoruz kalitelidir merak etme 36 saate kadar bile uzayabiliyor bazende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…