Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok bi sikayetim yokta. Doktor bana hamile kalmadan önce rahim hafif kalp seklinde hamilelikte düşük oladabilir olmayadabilir demisti. Ogün pskolejimi bozdu resmen paranoyak oluyorm böyle arada 😟
Allahın izniyle bişey olmaz inşallah canım. Rahim ağzı yetmezliği farklı bişey ama senin rahimin üst kısmında bir kalp şekli var. Çok şiddetli olmayanlar gayet sağlıklı doğuruyor canım. Arkadasımda senin gibiydi daha şiddetlisiydi 6-7 haftalıkta düşüyorlardı o yüzden korkma

Kızlar ya kfama bisey takıldı bu rahim agzı yetmezliği nasıl oluyor? Sanırm düsük ve erken doguma sebep oluyormus. Doktor vajinal ultrason yapmadan anlayamıyo mu yada bi belirti kanama bisey oluyo ku? Hamilelik pskolejisi cok kötü insan herseyi merak edip korkuyor😢😣😖
Canım senin yerinde olsam sadece bu topiğe girerdim diğer konulara girip endişelendiriyorsun kendini boş yere. Yapma bunu kendine lütfen bişey olsa başta söylerdi dr ona göre dikiş atılıyo çünkü rahim ağzına..

Hayırlı geceler kızlar Rabbim öncelikle isteyen hekese nasip etsin aratmasın inşallah bugün sabah test yaptım 2 çizgi gördüm sonra doktora gittim daha çok yeni ultrasonda görünmedi ama hcg yaptırdım sonuç 541.4 çıktı 🥰🥰🥰
Çok sevindim Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin :KK68: Kaçıncı denemeydi acaba canım:anne:

ya ben
Evet cıkıyormuş canım iki gün önce çok silindi hatta yoktu bile bugün neredeyse pik gösteriyor
ya benim rehlı pazar günü dün heveslendım yapım dedim. LH olan sılık cıktı. öe olunca heveslendım normal gevelık testı yaptım. silik bile cıkmadı. heheheh sanırım cok erken mı davrandım ama bu ayda yok galba.

ya ben

ya benim rehlı pazar günü dün heveslendım yapım dedim. LH olan sılık cıktı. öe olunca heveslendım normal gevelık testı yaptım. silik bile cıkmadı. heheheh sanırım cok erken mı davrandım ama bu ayda yok galba.
Çok günün lh si siyah oluyor öyle gebelik testi silik çıkıyor ama benim çok dengesiz sanırım :KK48: kişiye göre değişiyor bu ay olmazsa diğer ay inş olur kuzum Rabbim biran önce yaratmadan versin hepimize

Kızlar dün kanamam oldu. Doktora gittim. Normalde pazartesi günü gidecektik bebek var mı,kalp atışı var mı diye. Zaten günler geçmek bilmiyordu. Aklımın bir kenarında hep boş gebelik mi acaba sorusu vardı. Her şerde bir hayır varmış. Kanama için gittik fakat Bebeğimizi gördük kalp atışı da vardı şükürler olsun. Haftasıyla uyumlu gidiyor 7+5 teyiz. Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. Biraz zorlu geçse de harika bir duygu🤗 işte minik fasülyemiz😍

Eklentiler

• 20201015_100826.jpg
    20201015_100826.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar dün kanamam oldu. Doktora gittim. Normalde pazartesi günü gidecektik bebek var mı,kalp atışı var mı diye. Zaten günler geçmek bilmiyordu. Aklımın bir kenarında hep boş gebelik mi acaba sorusu vardı. Her şerde bir hayır varmış. Kanama için gittik fakat Bebeğimizi gördük kalp atışı da vardı şükürler olsun. Haftasıyla uyumlu gidiyor 7+5 teyiz. Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. Biraz zorlu geçse de harika bir duygu🤗 işte minik fasülyemiz😍

Mașallah minik fasulyen çok tatlı, sağlıklı güzel bir şekilde kucağına da alırsın inşallah 🤗

Yaa canım benim çok tatlııı Amin Allah bizlerede nasip eder inşallah bu duyguları iyi olmanıza sevindimm :KK68:

X