Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hoş buldum. Valla herhangi bir sıkıntım yok diye biliyorum daha yeni başladık denemelere hemen doktora gitmek istemedim o_O
Tamam canım ekliyorum tabloya ama tavsiye istersen çalışmaların verimli olması açısından adetin 3. günü bir hormon tahlili yaptırmalısınn hepimiz yaptırdık çünküüm:KK200: Ayrıca folik asit kullanmaya başlamalısın:dondurma:

IMG_20201012_113916.jpg

Tamam canım ekliyorum tabloya ama tavsiye istersen çalışmaların verimli olması açısından adetin 3. günü bir hormon tahlili yaptırmalısınn hepimiz yaptırdık çünküüm:KK200: Ayrıca folik asit kullanmaya başlamalısın:dondurma:
Folik asit kullanıyorum temmuzdan beri. Covidden dolayı teste gidemedim aklımdaydı. Sonra ailecek biz atlattık falan derken bi türlü yaptıramadım tahlili :KK51:

Silik görünüyor sanki 🙏🥰 inşallah devamı gelir canım adete kaç gün vardı bir de belirti olarak ne var suan
Canım seninleyim bat beraber bu ay ben değerlendirememiş din hatta 1 yumurtlama oldu bi o gün oldu ilişki ama küs olduğum için hemen yıkanmışdım hatırladınmı belirtim yok hatta ben beklemiyordum bile bugün eşimin doğum günü bi yapayım dedim şaşırdım yarın kan vereceğim inş vardır testin azizliğine ugramam

Canım seninleyim bat beraber bu ay ben değerlendirememiş din hatta 1 yumurtlama oldu bi o gün oldu ilişki ama küs olduğum için hemen yıkanmışdım hatırladınmı belirtim yok hatta ben beklemiyordum bile bugün eşimin doğum günü bi yapayım dedim şaşırdım yarın kan vereceğim inş vardır testin azizliğine ugramam
Hatırladım canım erken çıkmış valla ben bugün yaptım çıkmadı. Testte çıktıysa kanda da çıkar büyük ihtimal 🙏🍀 bende kalça bel kasık ağrısı var ama çıkmıyor bişey bakalım hayirlisi

Hatırladım canım erken çıkmış valla ben bugün yaptım çıkmadı. Testte çıktıysa kanda da çıkar büyük ihtimal 🙏🍀 bende kalça bel kasık ağrısı var ama çıkmıyor bişey bakalım hayirlisi
Testden olabilir canım benimde henüz kesin değil yarın netleşir bakalım benim gögüslerde hassaslık var ama her ay oluyor bu kez yumurtlamadan 5 gün sonra başladı arada belde sırt da ağrı oluyor bunlar her zaman olduğu için hiç yormuyorum gebeliğe

X