Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de çok oluyor ya alışığım 😅
Adet belirtisi var, karnım belim agriyor ara ara. Yarına bile olabilirim gibime geliyor. Bu ay zaten degerlendirmedigimiz için beklentim yok. Hamilelik belirtisi yok zaten, olsa da mucize olur yani😂
Olsun gelecek aya insallah 😊 benim de belirsiz denk getirebildik mi tuttu mu bilmiyorum göğüsler dokununca aciyor baya arasıra da kasık bel kalça ağrısı oluyor halsizlik var bunlar zaten adetten de önce olabiliyor beklemekten başka çare yok 🙈🐣

Olsun gelecek aya insallah 😊 benim de belirsiz denk getirebildik mi tuttu mu bilmiyorum göğüsler dokununca aciyor baya arasıra da kasık bel kalça ağrısı oluyor halsizlik var bunlar zaten adetten de önce olabiliyor beklemekten başka çare yok 🙈🐣

Aynen hayırlısı önümüzdeki aya.
Ay evt göğüslerim de dokununca ağrıyor. Ben de normalde de adetten 3 4 gün önce bu belirtiler oluyor. Yani hamilelik belirtisi olsa da ayırt edemem heralde 😅 beklemeye devam 😁

Kızlar eşleri sperm testi yaptıtanlara bi sorum var kaç gün ilişkiye girmeden gitmesi gerek? 12 gün oldu çok gibi geldi bana yarın gidicekte ben dedim sor bi doktora ama size de sormak istedim
Ben de çok oluyor ya alışığım 😅
Adet belirtisi var, karnım belim agriyor ara ara. Yarına bile olabilirim gibime geliyor. Bu ay zaten degerlendirmedigimiz için beklentim yok. Hamilelik belirtisi yok zaten, olsa da mucize olur yani😂
Hayır yanlıs cıkar canım sonuc. En az 2 en fazla 5 gün olması gerekiyo.

Bizde yaptırıcaz bu hafta sonu. Cumartesi veya pazar . Bakalım sonuclar nasıl çıkacak. İnşallah sorunsuz çıkar erkeklerin tedavisi daha zor bence

Merhaba kizlar benimde adetim 13 ekim bu ay bende prolaktin olctum 30 cikti doktor bana dostinex 8 li olandan yazdi bu ilaci kullanip hamile kalan varmi
Benmde yükselmisti 58 olmustu 4 tane ictm haptan haftada 1 gün. Sonra düstü 1 e . 2 ay sonra 35 e cıktı yine 1 tane kullandm düştü o ayda kaldm cok sükür. Sıkıntı etme canm ilac cok cabuk düsürüyo

Benmde yükselmisti 58 olmustu 4 tane ictm haptan haftada 1 gün. Sonra düstü 1 e . 2 ay sonra 35 e cıktı yine 1 tane kullandm düştü o ayda kaldm cok sükür. Sıkıntı etme canm ilac cok cabuk düsürüyo
Benimde 7 gunde 1 sabah 1 tam aksam 1 tam ictim son 2 tane kaldi icmedim ya hamileysem diye tereddutde kaldim bakalim 13 ekim adet gunum nasip

benim gogsum sisiyordu sikinca sut geliyordu bubay bu ilaci ictim goguslerim sismedi siktim sutte gelmedi ama adete son 5 gun kala yine sisti ama bu sefer uclari cok agriyor bide sag kasigimda arada batmalar oluyor gecen 2gun once aniden 2 kere oldu yerden kalkmak isterken sag kasigima birsey batti bicak gibi agzim acik kaldi cok canim acidi senin belirtilerin nelerdi bende bu ay suphelim allah herkese nasip etsin senide hayilrisi olsun canim

X