Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha siz yeni denemeye başlamış sayılırsınız denemeye devam inşallah en kısa sürede bebislerimize kavuşuruz canım

Ovulasyon testi kullanmadan çatladıgini anlayabilecen mi düzenli de değilmis adetin. 2-3 günde bir ilişki olursa illaki denk gelir tabi biz öyle yapamadığımız için mecbur test yapıyorum
Kandircam eşimi artık bı şekilde napayım adamda sıkıldı ama mecburen herşeyi deniyoruz

Canm onu bilmiyorm riske atma ama hayıttansa bu daha etkili diye biliyorm arkadasımda hayıt kullanmıstı pek biseye yaramamıstı yada olmazsa diger ay kullanırsn çaksırı cnam insallh gerek klmaz☺☺
Bişey olmaz inşallah Allah'ın izniyle alicam birazdan esimede icircem bakalım inşallah fayda olur

Bu sabah yatakta gözlerimi açar açmaz etraf dönüyordu baya kötü bir baş dönmesi ile uyandım kendime gelemiyorum bir türlü ama gebelikle ilgisi olduğunu sanmıyorum tansiyonum mu oynadı sabah sabah anlamadım umarım başka bişey çıkmaz bu arada adete 4 yada 5 günüm kaldı biraz mutsuz bir ruh halim var

Bende de oluyor arada özellikle sabah yataktan kalkınca birden uykuda tansiyon düşüyor ya baya onla alakalıdır belki, su içiyorum hemen basdonmesi öyle geçiyor ancak kendime geliyorum. Doktora gidicrm hep bir türlü zaman bulup gidemiyorum vitaminsizlik fln vardır belki. Benim de adete 3 4 gün var. Adete yakın da çok oluyor ben de yorgunlukla beraber.

Normaldir endiselenecek bir duruk değildir diye düşünüyorum, yine de fırsat bulursam doktora gidelim

Bende hiç olmuyordu tuhaf geldi. Senin de az kalmış adete var mı belirtilerin

Bende hiç olmuyordu tuhaf geldi. Senin de az kalmış adete var mı belirtilerin

Ben de çok oluyor ya alışığım
Adet belirtisi var, karnım belim agriyor ara ara. Yarına bile olabilirim gibime geliyor. Bu ay zaten degerlendirmedigimiz için beklentim yok. Hamilelik belirtisi yok zaten, olsa da mucize olur yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…