Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım ya bu ay hiç bişeyler olmadı mı canım yoksa az mı çalıştınız

Hiç siftah yapmadık taşınma telaşından o kadar yorulduk ki sonrada eşim memlekete gitti ben de işe başladım yalan olduk iyi oldu kafa dinledik

Dönüşüm muhteşem olacak diyor alttan merakligzm
Saka bir yna, arada özlem iyi oluyor, hem ruhen hem bedenen dinlemiyorsun

Kızlar bu ay çok farklı adet yaşıyorum ilk gün lekelenme ikinci gün toplasan bı ped dolmucak şekilde koyu renk kanama bugünde toplasan ancak bu ped dolardı tabi ben çok sık degistiririm.ve çok az yarın ne olur bilemem ve rahimim sızlıyor bugün enteresan şeyler yaşıyorum resmen şaşırdım kaldım

Benim 1 senedir bu sekilde adetim bir türlü çogalmiyo 3 gün boyunca. Stres yapma lütfen gerçekten stres yapınca bu sekilde devam ediyo. Bazen böyle olur de geç

Benim 1 senedir bu sekilde adetim bir türlü çogalmiyo 3 gün boyunca. Stres yapma lütfen gerçekten stres yapınca bu sekilde devam ediyo. Bazen böyle olur de geç
Bugünde lekelenme şeklinde çok garip gerçekten adet demeye bin şahit ister yani neyse canım ne diyim vardır bı hayır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…