Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kızlar bugün normalde reglimin 5. günü olması lazım ama hala kırmızılar yok ve kahverengi lekelerim çok az geliyor bitmek üzere. Pazartesi kan testi yaptırırım artık böyle belirsizlik yoruyo beni:KK14:

Adete 6-7 gün var kasığımdaki ağrıya benzer durum devam ediyor sanki mekik çekmişim de kasigim belim ağrır gibi her zaman değil ama bir tuhaf. Göğüs ağrısı da hafiften başladı ama adete yakın ağrır zaten. Bakalım sonraki günlerde ne çıkacak :110:

Baya geçmiş canım sende var biseyler de bakalım geç çıkacak heralde 🤔
Canım inşallah umudum var bakalımm:KK49:
ManyakPrenses ManyakPrenses canım son ilişkini baz aliyosun ama aslında tam o gün döllenme gerceklesmiyor sperm 5 güne kadar kadın vücudunda canlı kalabildigine göre hesabindan daha gec döllenmişse böyle cok silik veya gec çıkması da normal olabilir değil mi? İnşallah vardir gec de olsa pozitif sonuc alırsın 😊
İnşallah canım ya dediğin gibiyse çıkmaması normal artık geç olsun güç olmasın diyelim ne diyelim :KK70:

Adete 6-7 gün var kasığımdaki ağrıya benzer durum devam ediyor sanki mekik çekmişim de kasigim belim ağrır gibi her zaman değil ama bir tuhaf. Göğüs ağrısı da hafiften başladı ama adete yakın ağrır zaten. Bakalım sonraki günlerde ne çıkacak :110:
Yaa hadi inşallah bu ay hamilelik haberi alamadık kimseden eylülde hamiş kalan olmadı bakalım bu ay hamişimiz bol olur inşallah:KK68:

Ol
canım sende de var mı bişiler yerleşme kanaması mı geliyo:KK39:
Öle sandım ama adete çevirdi benim ama normale göre daha az kanamam var iki gündür toplasan bir ped anca dolardı o şekilde yani ama yerleşme değildir bence bu canım bu ay biraz rahat davrancam bide öle denicem bakalım

aynen benımde bu belırtıler var..8 gün var adete
ve gögüslerim sızlıyor değişik bişi

X