Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım o zaman soğan suyu içeyim akşama sökülmedi meret şiş şiş dolaşıyom

aaa olabilir ama gebe de olabilirsin bilmiyodum 2. kez çıktığını koyu çizginin kaç gün var bat a ay hadi inşallah canım
11 GÜN var cnm 18 ekım benım bat. yok canım ne hamılesı. daha pazar günü yeni yumurtlamadım ben. hehe.

sımdı gıdıcem gene yapıcam. 2 . gün de cizgi koyu cıkarsa öle cift hamıle olunuyor mu?

bana bak hemen sorular gene basladı...

nasıl ya cift mi yumurtlamıs oluyorum ben sımdı 2 gün sürünce.????suanda çatlamıs 2. çizgi silik
Kız iyice karıştı ortalık ben senin 2. ye böyle koyu çıkıyo sandım yani o yüzden dedim. Yok öyle olmuyor hep koyusa yumurtladın ama çatlamadı demek canım silikleşince çatlamış olur

Kız iyice karıştı ortalık ben senin 2. ye böyle koyu çıkıyo sandım yani o yüzden dedim. Yok öyle olmuyor hep koyusa yumurtladın ama çatlamadı demek canım silikleşince çatlamış olur
hehehe tmm tmm. cnm.
benım ilkınde hcg 1423 cıkmıstı kan testınde ben testı gece yaptırdımdı doktor bana söyle yanıt verdi.
-5 hafta ve 1423 çok yüksek çoğul gebelık olabilir... aklıma birden o geldi cnm.

Canım düşük mü olmuştu o hamileliğin bir de senin anne tarafında ikiz var mı o şansı arttırıyor

Tamam canım inşallah doktora kalp atışı ve kese görmeye gidersin başka bişey için değilll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…