Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahah aynen :KK70: gün aşırı devam ne kadar yorucu olsada napalımm:KK8:
ya ben bide çalısıyorum .sabahları maymun gıbı uyanıyorum heheh.yatsam yatarım öğleye kadar...sımdı bir soru,
pazar günü öğlen cift cizgiyi gördük aksamda. pazartesı öğlen gene yaptım cıft cızgı ama sılık olucak galba dedim. aksam bır daha yaptım. hala kopkoyu çizgi. bıraz dan gene yapıcam.
suan sılık olursa çatlamıs mı oluyor cnm yaa..

bu arada pazar yaptık .dünde yaptık.ama zorlama yok öle akısına bıraktık.

ya ben bide çalısıyorum .sabahları maymun gıbı uyanıyorum heheh.yatsam yatarım öğleye kadar...sımdı bir soru,
pazar günü öğlen cift cizgiyi gördük aksamda. pazartesı öğlen gene yaptım cıft cızgı ama sılık olucak galba dedim. aksam bır daha yaptım. hala kopkoyu çizgi. bıraz dan gene yapıcam.

Sanırım hala çatlamamış canım evet silik olması lazım bende burdan öğrendim bildiğimden değilde :KK70:

Kızlar ben bu ay hayıt otu içicem geçen ay ekstra bişey yapmamıştım ama bu ay denicem evde var zaten :KK51:
Canm ben eskiden de içerdim ama bu ay ilk kez adet baslayinca basladim son bir haftadir günde iki bardak iciyodum hayıt ama acaba ondan mı ara kanama yaşıyorum diye düşünmeye başladım. Baska da keçiboynuzu özü almış eşim o da ben de iciyoduk ama bilemiyorum. Gerçi adet bitiminde sülük tutturdum 3 tane kasıklardan 2 tane belden ama hangisinin etkisi bilmiyorum.
Sökülmesi icin sogan suyu önerebilirim

Siliklesince çatlamış oluyor 👍

X