Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurtlama yaklaşmış sanırım bugün 13. Gün sizce bugün mu yoksa yarın mi ilişki olmalı nokta atışı yapmamız lazım

Fotoğrafı yükleyemedim önceki mesajda hata verdi

Eklentiler

• IMG_20201001_110332.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20201001_110332.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 13
Evet canım beklicem bi tane erken gebelik testim var zaten onu cumartesi değilde pazar yapmayı düşünüyorum tam 13 gün geçiyor yum dan yani inş öyledir emin değilim yinede yum tarihinden
Yumurtlamadan 14 gün geçsin öyle daha net sonuç çıkar diye düşünüyorum canım inşallah vardır bebişin

hergün yapınca sorun olur mu?
Canım bana doktorum gün aşırı önermişti o yüzden dedim ama olur neden olmasın eşinin spermlerinde bir sorun yoksa.. Her gün yapınca sperm sayısı azalıyor ve aslında bir gün ilişki bir gün boş olunca sperm rezervleri yükseliyor o yüzden dedim. Sen nasıl istersen tabii

Hayırlı sağlıklı olsun inşallah canım bakalımm çok heyecanlısındır ya ne güzel duygular Allah bize de nasip etsin inşallah bugün benim adet günüm ama hiç olcakmış gibi değilimm
Amiin canm benimm rabbim tez vakitte sizede nasip etsn insallah Zorlu bi sürec oluyo beklemek zor her ay umudetmek zor ama sonunda rabbm veriyo sabırlı olmak gerekiyo insallah olmazsında o güzel ciftcizgiyi bizimle paylasırsn. Test yapcak mısıınn

Bu pik mi yoksa yarın daha koyu çıkar mı bilemiyorum. Ama pik olunca yumurtlama 24 saat içinde oluyor diye biliyorum hemen silinmez inşallah eşim yarın için düşünmüştü bugüne ikna edemeyebilirim
Dün gece yaptıysan yarın aksam yapın.Taş atıyoda kolları mı yoruluyo bu erkeklerin anlamıyorm anasını satıym devir degisti biz peslerinden kosar olduk

Dün gece yaptıysan yarın aksam yapın.Taş atıyoda kolları mı yoruluyo bu erkeklerin anlamıyorm anasını satıym devir degisti biz peslerinden kosar olduk
Ya bizimki stres yapmaya başladı zorluyor kendini olması için gecikme oluyor onun psikolojisini kötü etkilemeye başladı bu durum ama bı yandan da istiyor. açıkçası bacakları falan titriyor zorlanmaktan bişey olacak diye korkuyorum

Aynen öyle canım hergun iyi degilmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…