Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay yok deme canım öyle düşer bayılırım gerçekten hamile gibiyim şuan hani çokta kendimi kaptırmadan iyi böyle
kusum sen sımdı sılık cızgı gördünn....o zman ne duruyorsun. hadı kan testi ver... bence soka gırdın.....

hadı hayırlı ugurlu olsun... cok sevındımm...o cızgı öle yalandan cıkmaz

Canım bence cumartesi gününe kadar bekle gelmezse erken gebelik testi yaptır. Bu ay inşallah vardır bişiler
Evet canım beklicem bi tane erken gebelik testim var zaten onu cumartesi değilde pazar yapmayı düşünüyorum tam 13 gün geçiyor yum dan yani inş öyledir emin değilim yinede yum tarihinden

kusum sen sımdı sılık cızgı gördünn....o zman ne duruyorsun. hadı kan testi ver... bence soka gırdın.....

hadı hayırlı ugurlu olsun... cok sevındımm...o cızgı öle yalandan cıkmaz
Yok canım ya korunmaya başladığımızdan beri ilk defa gecikiyor reglim ama emin değilim tam. Eğer hafta sonu da olmazsam pazartesi kan a giderim zaten çalıştığım yerin dibinde hemen sağlık ocağı

Yok canım ya korunmaya başladığımızdan beri ilk defa gecikiyor reglim ama emin değilim tam. Eğer hafta sonu da olmazsam pazartesi kan a giderim zaten çalıştığım yerin dibinde hemen sağlık ocağı
iyi bakalım bol şans ..bende bugun yumurtlama testını ewde unuttum 11. günüm aksam yapsam sonuc degısır mı?

M Mdmd canımm nasılsın nasıl gidiyor hamişlikk bebişin cinsiyeti belli oldu mu kii
Ayyy cqnım benim iyiyim valla takip ediyorum sizi güzel haberlerinizi bekliyorum bugün belli oldu cinsğyet ama henüz bilmiyoruz akşama parti var orda hepimizde öğrenicez çok heyecanlı

Kızlar yumurtlama yaklaşmış sanırım bugün 13. Gün sizce bugün mu yoksa yarın mi ilişki olmalı nokta atışı yapmamız lazım
Kizlar yumurtlicam galiba az kalmış bugün 13. Gün sizce bugün mu yoksa yarın mi ilişki olmalı bilemedim
Fotoğrafı yükleyemedim önceki mesajda hata verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…