Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Harika valla.bigun bende başlıcam..içimdeo his var. ben hafta sonları camp yapıyorum.bana çok ıyı gelıyor.
yazın denızsız olmaz mantıgındayım.

normal cnm ..aslında hep öle. sen sımdı dıkkat edıyorsun herseye ondan farkettın.

Test yaptınmı canım
yok canım yapmadım. Geciksin öyle yaparım dedim. Erken gebelik öğrenmekte iyi değil. ama ben gebe olma ihtimalini hiç vermiyorum bu ay. Çünkü değerlendirme sadece pik te yapabildim o kadar koskoca ay bitti 3 kez birliktelik olmuştur. Bir de rahim filmi çektirdimya bu ay belki ondan da gecikme yaşayabilrim diye düşünüyorum. Ama göğüs dolgunluğu, kasık ağrısı ve baş ağrım var hafiften. Ve akıntı var bugün ben adete yoruyorum.

Benim bat bügün olmadı yarın .Ben dede akıntı var bugün e bunu neye yormak lazım şimdi anlamadım. kasık ağrılarımda var.
Vajinal akıntı da belirtidir.benibilmi

Yarım kaldı asada yazı vajinal akıntı belirti diye biliyorum eğer yumurtlama döneminde olmasaydım gebelikten suphrlenirdim belki seninde belirtidir belki gelmiştir bebeğin yumurtlama gerçekten ayda iki kere olabiliyormuş benim buay adete yakın yumurtlama oldu hiç belli olmuyor valla

Rahim filminden sonra ihtimal artıyor canım inşallah tutmuştur denk geldiğinde 1 kere bile yetiyo . Acıdımı ağrın oldumu nasıl yaptılar ben de çektiricem kasım aralık gibi olmazsa.. kimisi çok ağrıyor diyor kimisi normal diyor bilmiyorum

Benim kırömızılar göründü malesef

Ağrımadı hiç canım. C kollu makine olduğundan.

Senin maşallahın car canım. İyi değerendirin. Bende umutlar kaldı ekime kırmılar geldi. Bu ayı iyi değerlendiremedik zaten. Kaldık yeni aya gün aşırı yapmaya devam

Senin maşallahın car canım. İyi değerendirin. Bende umutlar kaldı ekime kırmılar geldi. Bu ayı iyi değerlendiremedik zaten. Kaldık yeni aya gün aşırı yapmaya devam
Benim de umutlar ekime kaldı sanırım canım bugun yarın olurum regl yalnız değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…