Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ilişkiden sonra 1 saate yakın belimi yastıkla yükselterek yatıyorum ama sonrasında sıkışmış olup direk wc gidiyorum acaba geri akıyor mudur siz de gidiyor musunuz wc ye🙈🙈🙈

Ilk 10 dakikadan sonrası mühim değil diye biliyorum, sen bir saati garantiye almışsın bir şey olmaz 😁

Benim bu ay da kaldı gibi, oysaki cok6dikkat etmiştim busefer herşeye 🙄
Nasib diyorum her ay en önemli yum günlerimde bir sey cikiyor.
Dün pik i gördüm bugün siliklesmis vr sağ tarafımda asiri batma var ama degerlendiremiyoruz malesef 😪 grip olmuşum 2 gündür halim yok, bu seferde kardeşimin covid testi postiv acaba ben de miyim diye bunun stresi sardi. Eşimde yeni anlatmıştı oysaki, geçen ay da o yüzden degerlndirememistik 😏

Velhasıl her nasib vaktine esirdir 🌼

Dün pik i gördüm bugün siliklesmis vr sağ tarafımda asiri batma var ama degerlendiremiyoruz malesef 😪 grip olmuşum 2 gündür halim yok, bu seferde kardeşimin covid testi postiv acaba ben de miyim diye bunun stresi sardi. Eşimde yeni anlatmıştı oysaki, geçen ay da o yüzden degerlndirememistik 😏

Öyle canım nasipse her türlü olur zaten bir kerede bile. Nasip değilse istersen hergun dene olmayınca olmuyor. Bosuna stres yapıyoruz

Kizlar ilişkiden sonra 1 saate yakın belimi yastıkla yükselterek yatıyorum ama sonrasında sıkışmış olup direk wc gidiyorum acaba geri akıyor mudur siz de gidiyor musunuz wc ye🙈🙈🙈
Aynı soruyu ben sorcaktim bende bı yarım saat uzanıyorum ama sonra illaki vcye gidiyorum o şekilde uyuyamıyorum acaba akiyomu dur

Çok geçmiş olsun canım üzülme herşeyin hayırlısı 🙏❤️

Aaa ahh çok geçmiş olsun canım. Daha ne kdar böyle forum forum ayları takip edeceğiz bilmem. Allah hayırlısını versin. Geciktiriyorsa elbet bir güzelliği vardır

C kollu makine nasıl oluyor. Yani farkı nedir acaba
Farkı şöyle oluyor canım mesela kulanılan aletler silikonmuş sert bir sicim gitmiyor içeriye bir de spekulum mudur nedir onunla rahim ağzını dışarı çıakrtmıyorlarmış bana öyle açıklmıştıtlar. Zaten canı yakan şey de o spekulum aletiyle yapılan işlem resimen rahmim kasım kasım kasılmıştı. Geçen sene çektirdiğimde. Bu sene çok rahat çektirdim.

Aynı soruyu ben sorcaktim bende bı yarım saat uzanıyorum ama sonra illaki vcye gidiyorum o şekilde uyuyamıyorum acaba akiyomu dur
kızlar ben sordugumda doktora.ilk 10 dakıka sırt üstü uzan yeterli demişti.zaten mılyonlarcadan 1 tanesı ulasıyor..gıden gıder demıstı . akanlar fazla olanmış...4 tane farklı doktorda aynını dedi. bırde youtebeden izleyin onlarda aynısını demekte...

ama su varkı annem havaya dıkmıs ayaklarını bana öle hamıle kalmıs hep öle der :)))

kızlar ben sordugumda doktora.ilk 10 dakıka sırt üstü uzan yeterli demişti.zaten mılyonlarcadan 1 tanesı ulasıyor..gıden gıder demıstı . akanlar fazla olanmış...4 tane farklı doktorda aynını dedi. bırde youtebeden izleyin onlarda aynısını demekte...

ama su varkı annem havaya dıkmıs ayaklarını bana öle hamıle kalmıs hep öle der :)))
Valla ben 6 ay boyunca altıma yastk koyup yattm hic bise olmadı😂 7.ay koymadm yüzüstü döndüm yattm hamile kaldm sükür😂😂

X