Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yine avulasyon testi yaptım böle çıktı bu testler bozukmu acaba adetime normalde 6 gün var test busekilde catlamayan yumurtalar busekilde gosterirmi testi

Eklentiler

• IMG_20200926_193013.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar yine avulasyon testi yaptım böle çıktı bu testler bozukmu acaba adetime normalde 6 gün var test busekilde catlamayan yumurtalar busekilde gosterirmi testi

Geçen gün sanki siliklesmisti şimdi daha mi koyu çıkmış yine pazartesiydi değil mi dojtor randevun? Hiçbir fikrim yok canim bakalim doktor ne diyecek, ben de emrak ediyorum..

Geçen gün sanki siliklesmisti şimdi daha mi koyu çıkmış yine pazartesiydi değil mi dojtor randevun? Hiçbir fikrim yok canim bakalim doktor ne diyecek, ben de emrak ediyorum..
Pazartesi günü gidicem iki gündür yapmıyordum az önce yaptım sanki daha koyu çıkmış eskiye göre catlamadi bu ay yumurtam kesin

Pazartesi günü gidicem iki gündür yapmıyordum az önce yaptım sanki daha koyu çıkmış eskiye göre catlamadi bu ay yumurtam kesin

Anladim canım, çatlama iğnesi fln oluyormus doktor gerekli bilgiyi verir insallah. Onun haricinde yumurtanin çatlaması için sıcaklık çok önemliymiş, sırtını belini karnını ayaklarını sürekli sıcak tutmaya dikkat et.

Ben daha bu ay başladım düzenli olarak ovu testine o yüzden pek bilgim de yok bu konuda :/

İnşallah sorun yoktur haber vericem zaten yazarım buraya inşallah bu ay senden güzel haberler alırız

Pazartesi günü randevum var adetin 14 günü koyulaşma ya başladı şimdi bata altı gün var hala koyu çıkıyor benimde kafam karıştı canım ya eğer gebelik olsa ne zaman çatladı bu yumurta
Gebelik olsa bir önceki ay catlamistir ama normalde geç mi yumurtliyorsun acaba ilk kez mi böyle oldu. Benim de pazartesi Dr randevum var yumurtalar ne durumda bakılacak 5-6 gün var yumurtlamama. Salı günü ovulasyon testlerine başlarım artık ben adetin 10-16. Günleri arasında yapıyorum ovulasyon testini sonrasinda bakmıyorum koyu çıkıyor mu diye bakılmalı mi acaba bilemedim

Normalde bende bakmiyordum bu ay avulasyon sonrasını takip ettim hep koyu çıktı iki cizgide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…