Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar d vitamini eksikliği çoğu kişi de var.
Bali
Nezle oldum kızlar ya burnum akıyo sürekli birazda ateşim var ay hiç bişey yapamıyorum yatıyorum kaç saattir uyucam inş yarına iyileşirim

Geçmiş olsun canım, dinlenince geçer inşallah, sıcak tut kendini, nanelimon iç

Nezle oldum kızlar ya burnum akıyo sürekli birazda ateşim var ay hiç bişey yapamıyorum yatıyorum kaç saattir uyucam inş yarına iyileşirim
Canım bu süreçteki erken gebeliklerde ilacın cok zararı dokunmaz ama yinede içme. Geçen hafta bende atlattım ıhlamur zerdeçal zencefil bal ile atlamaya calıstım. Zaten ne yaparsan yap 3 gün en az sürüyo sürekli yat terle

Kızlar rüyamda hamileymişim testimde kıpkırmızı ikinci cizgiyi görüyorum eğer şu an deneme modunda olsaydık nasıl yoracaktım bu rüyayı
Bu gece aynı rüyayı gördüm . Sabah kalktım test yaptım kocaman bir negatifi gördüm gölgesi bile yoktu 2.çizginin. bat'a 5 var

Aynen canım bende ilaç kullanılması taraftarı değilim daha iyiyim ama sersem gibiyim

Kızlar az önce lavaboda beyazla karışık şeffaf uzayan akıntım oldu hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa yeni bir yumurta mı kafam karıştı

Regl oldum hemde 2 gün erken den benim tarihi yenilermisin canım inşallah diğer aya bat 28 Ekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…