Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bir şey sorucam :/
Benim adetim normalde 6 gün sürüyor ilk 3 gün yoğun sonraki 2 gün azalıyor son gün de lekelenme gibi.
Bugün 3. günüm ama sanki son günüm gibi ve ara ara şiddetli karın ağrım oluyor, normalde adet öncesi ve ilk gün tek olur ağrım . Bir daha ki ay kontrolüm var size de bi sormak istedim normal mi :/ iyice dengelerim şaştı 🙄

Benim adetim normalde 6 gün sürüyor ilk 3 gün yoğun sonraki 2 gün azalıyor son gün de lekelenme gibi.
Bugün 3. günüm ama sanki son günüm gibi ve ara ara şiddetli karın ağrım oluyor, normalde adet öncesi ve ilk gün tek olur ağrım . Bir daha ki ay kontrolüm var size de bi sormak istedim normal mi :/ iyice dengelerim şaştı 🙄
Benim de böyle oluyor bazen canım ama 4. Gun tekrar yogunluği artiyor 5. Gün azaliyor sonra lekenme ile bitiyor

Mevsimsel böyle şeyler olabilir canım takma kafana korunmayı bırakınca oluyor işte bide

X