Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biraz daha net çekebilir misin gün ışığında flaşlı gibi. Çok bulanık resim canım
3C15948C-78E8-48F2-B561-8A10AE1A993D.jpeg

Kızlar nedense (2 gün önce yumurtlamıştım.) Şuan inanılmaz göğüslerim ağrııyor adetim yakınmış gibi bel ağrısndan ölüyorum adetim yakınken olur . Ve kasıklarım iğne iğne batıyor. Adetim yakın desem yakın değil. Daha 12 gün var. Hamile kalsam 2 günde de hamile belirtisi olmaz. Nedir bu anlamadım valla acaba erken mi adet olcam😢
Ben de öyleyim adetime 10 gün kala dediğin şekilde oldum. Adetim 2 gün geçti. 2 gün kahverengi leke geldi ara ara. Şehir dışına çıktım. Yanımda test yok. Hafta sonu nöbetçi eczane bulmam lazım. İçim içimi yiyor. Gece uyuyamadım bile :110:

Kızlar ben daha önce hiç test yapmadım . İlla sabah ilk idrarla mı yapmak lazım daha mı kesin sonuç verir? Ben şimdi nöbetçi eczane bulmaya gideceğim gün içinde test yapsamda sonuç verir değil mi? Bir de hangi testten almam lazım daha net sonuç almak için. Bir markası var mı?

Kızlar ben daha önce hiç test yapmadım . İlla sabah ilk idrarla mı yapmak lazım daha mı kesin sonuç verir? Ben şimdi nöbetçi eczane bulmaya gideceğim gün içinde test yapsamda sonuç verir değil mi? Bir de hangi testten almam lazım daha net sonuç almak için. Bir markası var mı?
Canım bir kaba yap idrarını. 24 saat öyle yapılıyor merak etme. Sen ilk idrarını yap gün için o idrarla yap testini

Surelab alıyorum ben onun iyi olduğunu düşünüyorum. Ama eczaneye sorarsın yinede canım

Eki Görüntüle 2693030

Kızlar testlerim çıktı galiba bir sorun yok ultrasonda da baktı gayet güzel dedi eşimin sonuclarini bekliyoruz
Sevindim senin adına canim, herşey normal olduğuna göre kafayı rahatlatip akışına birakmak grrek 😎 hep şu stresim yüzünden hamile kalamıyoruz cidden 😏

Kızlar nedense (2 gün önce yumurtlamıştım.) Şuan inanılmaz göğüslerim ağrııyor adetim yakınmış gibi bel ağrısndan ölüyorum adetim yakınken olur . Ve kasıklarım iğne iğne batıyor. Adetim yakın desem yakın değil. Daha 12 gün var. Hamile kalsam 2 günde de hamile belirtisi olmaz. Nedir bu anlamadım valla acaba erken mi adet olcam😢
Canım valla bu mevsim değişikliğinden hormonlarımızda çok etkileniyor ondanda olabilir

Sonuc verir canm yap her türlü cıkar geciktiğin icin hatta koyu bile cıkar

X