Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlarrrr....
napıyosunuz bakalım uzuuunnn süredir girmedim siteye amma sayfa birikmiş okuyamadım valla direkt sona geldim
var mı başka hamişlerimiz nası gidiyo çalışmalar

Benim de bat'a 3 gün var ama yine umudum yok. Daha doğrusu olumsuza daha çok alıştırmak istiyorum kendimi. Şu an normal adet belirtileri yok gibi. Fakat 10 gün önce adet belirtileri yaşamıştım. Bir de farklı olarak başka belirtiler vardı. Daha önce farketmedim ya da daha önce vücudumu dinlemediğim için de olabilir. Tarihine göre not aldım her ihtimale karşı. Eğer gebelik olursa buraya yazarım onları hayırlısı diyelim

Ay merak ettim nasil belirtilerin var batlarımız ayni

Kızlar size dün gece gördüğüm rüyayı anlatayım artık neye yorulur bilmiyorum cok güzel bir bebek gördüm ama kızmıydı erkekmiydı tam hatırlamıyorum bebek birden kusuyor sari bir kusmuktu ve ben elimde bezle silmeye calisiyordum agzini, sonra ablam bebegi emzirmeye basladi ama kendi bebegi degil eminim
allahim hamilelik habercisidir insalllah

Ay merak ettim nasil belirtilerin var batlarımız ayni
Normalde 10 gün önceden başlamaz benim belirtilerim. En fazla 1 hafta ya da birkaç gün kala başlardı. O yüzden bir ihtimal veriyorum 10 gün önce rahatsız edecek kadar sırt,bel ve karın ağrısı yaşadım. Burnum tıkandı öyle ki uyuyamadım burun bantları bile işe yaramadı. Beraberinde ağız kuruluğu çektim. Geceleri ateş basmaları yaşıyorum. Enerji verecek besinler çok tüketmeme rağmen birkaç gündür halsizlik var üzerimde. Normalde adete yakın aşırı iştahlı olurum fakat şu an yemek yemesem aklıma gelmez. Belki de psikolojik bilemiyorum. Vücudumu dinledim bu ay.Hadi hayırlısı güzel haberler alırız inşallah canım sen de var mı belirtiler?

İnşallah öyledir canım. Eşim de dün gece bebek görmüş. Yakın zamanda yine görmüştü. Ay inşallah bunlar birer mesajdır

Ben sabah esim ise gittikten sonra sirt ve bacak agrisindan zor daldim uykuya tekrar. Kasik agrisi var göğüslerim sisti ama sıfır acı arada sadece uçlarina sanci giriyor geciyor. Halsizlik hali dün cok vardi bende bugun daha iyiyim. Bilmiyom her ay farkli belirti yasiyorum vücudum dalga geciyor resmen

Hamileler çok fazla farklı belirti yok,adet belirtileri gibi diyorlar. Belirtileri çok araştırdım bu forumda adetle farkı göğüs ucu hassasiyeti ve renk değişimi, bacak ve kasıklara giren ağrı deniliyor. Olur mu olur tabi inşallah

Hiç belirti yaşamayan da var bakalim 3 gun sonra belli olacak kırmizılar gelmezse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…