Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar şu anda karnıma acayip bir ağrı girdi. regl olacakmışım gibi ağrıyor. reglime 13 gün var.

Normalde 10 gün önceden başlamaz benim belirtilerim. En fazla 1 hafta ya da birkaç gün kala başlardı. O yüzden bir ihtimal veriyorum😁 10 gün önce rahatsız edecek kadar sırt,bel ve karın ağrısı yaşadım. Burnum tıkandı öyle ki uyuyamadım burun bantları bile işe yaramadı. Beraberinde ağız kuruluğu çektim. Geceleri ateş basmaları yaşıyorum. Enerji verecek besinler çok tüketmeme rağmen birkaç gündür halsizlik var üzerimde. Normalde adete yakın aşırı iştahlı olurum fakat şu an yemek yemesem aklıma gelmez. Belki de psikolojik bilemiyorum. Vücudumu dinledim bu ay.Hadi hayırlısı güzel haberler alırız inşallah canım sen de var mı belirtiler?😊
Canım benim de belirtilerim aynen senin gibi çok erken başladı, sabahları ateş basması ve yumurtalamdan beri hep kasık ağrım oldu sonrasında bel ağrım eklendi. Bi de bi kaç kişide daha duymuştum kişiden kişiye değişir ama vajinamda da sızlamalar olmuştu

Kızlar size dün gece gördüğüm rüyayı anlatayım artık neye yorulur bilmiyorum😂 cok güzel bir bebek gördüm ama kızmıydı erkekmiydı tam hatırlamıyorum bebek birden kusuyor sari bir kusmuktu😂 ve ben elimde bezle silmeye calisiyordum agzini, sonra ablam bebegi emzirmeye basladi ama kendi bebegi degil eminim
allahim hamilelik habercisidir insalllah🙏🙏
Hayır olsun inşallah canım Allah seni anne olmaya hazırlıyor gibi geldi bana tez zamanda kavuşursun inş bebişine🥰

Kızlar bişey soracaktım çatlatma iğnesinin üstünden 17 gün geçti bugün test yaptık evde ne çok net nede çok silik çıktı 3 gün önce beta hcg 7.40 çıkmıştı
Şimdi sorum gebelik var mi anlamadım ben

Eklentiler

• 49177D01-E8E6-4DF8-A447-56B7B205CA42.jpeg
    49177D01-E8E6-4DF8-A447-56B7B205CA42.jpeg
    190,4 KB · Görüntüleme: 28
Canım benim de belirtilerim aynen senin gibi çok erken başladı, sabahları ateş basması ve yumurtalamdan beri hep kasık ağrım oldu sonrasında bel ağrım eklendi. Bi de bi kaç kişide daha duymuştum kişiden kişiye değişir ama vajinamda da sızlamalar olmuştu
Kasık ağrısını söylemeyi unutmuşum canım evet bende de, özellikle solda kasık ağrısı olmuştu. Heycan yapmaya başladım inşallah bu ay turar🤗

X