Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Fsh ın cok yüksek canm mutlaka doktora git
Bu kadar yüksek neden çıkmış anlamadım ben geçen sene 5.86 ydi. Amh değerim de 1.16 . Geçen sene bi ay arayla benim FSH çok farklı bir şekilde düşüş gösterdi . Bir yaptırım 10.12 sonraki ay 5.80 oldu. Geçen seneki veriler bunlar. Şimdi bu sene yaotiridm bu paylaştığım sonuçla çıktı. Bir sende bu kadar düşer mı

Canm 14 yüksek. 8 den sonrasını cok yüksek görüyorlar ama elbet tedavisi biseyi ilacı vardır bi doktoruna görüs konus düser düzelir merak etme kafana takma

Canm 14 yüksek. 8 den sonrasını cok yüksek görüyorlar ama elbet tedavisi biseyi ilacı vardır bi doktoruna görüs konus düser düzelir merak etme kafana takma
Takıyorum ben işte ya ne oluyor neler dönüyor içimde keşke bilebilsek :). Okuduğum kadarıyla FSH hayıt tohumu çok iyi geliyormuş düşünüyormuş onu denerim gerekirse yarın doktora gidicem. Birde fsh tek başına bir anlam yüklemek doğru değil ultrason sonucu da önemli hanı yumurta sayısı falan

Aslan pençesi cihan perçemi adaçayı gibi bitkiler FSH iyi gelir Hayıt otu suyu LH iyi gelir yani düşürür ama bu bitkilerin doğru şekilde kullanılması gerekiyor tek basına içmenizi önermem bir macun karışımında kullanmanız daha dogru Naturallen ya da c Life macun kullanırsanız hormonlarınız hemen 3 4 gün içinde düzelecek ve yumurta kaliteniz de artacaktır ama naturallen macun bu konuda daha iyi bence daha çok içeriği zengin
Ballı Bitki Ekstraktlı Karışım İÇERİĞİ;Çam BalıPropolis EkstraktHayıt Tohumu ve EkstraktıZerdeçalAslan PençesiPolenCivan Perçemi ve EkstraktıÇörek OtuAda Çayı ve Ekstraktı mutlaka 2 litre su içmeniz gerekiyor gün içinde
Kullanacaklar asla pişman olmayacak

Eklentiler

• IMG_20200902_172325.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20200902_172249.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20200902_172218.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…