Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zor zamanlar atlatmışsın kaybın için çok üzüldüm. Allah evlat acısı yaşatmasın kimseye.. Hayırlısı olsun canım olsun beraber büyürler güzel düşün ya lütfen arkadaş gibi olacaklar işte :KK68:
Çok sağol canım benim, ya eğer varsa da gebelik Allah'ıma şöyle dua ediyorum hayırlı sağlıklı sakın bı bebek olur inşallah. Çünkü suanki oğlum bebeklik döneminde aşırı gazlı kolik bir bebekti. Çok yordu beni şuanda aşırı hareketli. Rabbim isteyen herkesi nasip etsim 🥰

Önceki aylar hergün olurdu hamile kalamazdim.Bu ay 2 günde bir deniyelim dedim plan yaptim tuttu bence 2 günde bir daha iyi
Zaten önerilende o diye biliyorum.her gün ilişki sperm kalitesini bozuyormuş... ama iki günde bir ilişki olmuyosa yumurtlama ve arkasından gelen 3 günü üstüste değerlendirebilir
Hamişlere bir sorum olacak yumurtlama günlerinde her gün mü ilişkiniz oldu yoksa gün aşırı mı veya
C Canım yumurta catladiktan sonraki 14 gunmu yoksa pikden itibaren mi 14 sayiyodun
yumurtlama gününden itibaren sayıyorum canım

Zaten önerilende o diye biliyorum.her gün ilişki sperm kalitesini bozuyormuş... ama iki günde bir ilişki olmuyosa yumurtlama ve arkasından gelen 3 günü üstüste değerlendirebilir

yumurtlama gününden itibaren sayıyorum canım
Evet bende bunu duyduydaktan sonra öyle devam ettik.Ornek veriyorum Yumurtlama 14 ise 12,14,16,20 günleri altın gunler☺️

Sadece 1 kez beraberlik oldu canım, belirtilerim şuanda adet belirtileriyle çok aynı sadece gaz sıkısmam var canım fena halde tatlı şeyler istiyor,sivilde çıkardı adetime yakın buay yüzüm çok pürüzsüz. Bide ishal gibiyim normalde kabızlık sıkıntım oluyordu. Sabah ateşimi ölçtüm uyanır uyanmaz 37.1 çıktı. Akıntım var şeffaf beyaz karışık gibi adet öncesi kuruluk oluyor diye biliyorum ama akıntım çok az öyle iç camasirimi islatmiyor bile.
Canım çok tşk ederim verdiğin bilgiler için tebrik ediyorum 😊

Bak cnm böyle tam normal aralıkta benim kagıtta 11 li bir deger yok cnm

Eklentiler

• IMG_20200902_155019.jpg
    IMG_20200902_155019.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 40
X