Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIZLar şu mesajı yazalı 10 gün oldu bugün gecikince yaptım testim pozitif şuan çok şaşkınım çok garip hissediyorum. Acaba yanlışlık olabilir mi ? Gerçekten bilmiyorum çok garip bir durum. Testi bile unuttum 15 dk sonra gördüm. Bir yanlışlık olur mu geç bakınca?
Canım tebrik ederm. Adetlerin düzensizmiydi geç döllenme olabilir☺️ Hayırlı ugurlu olsn agrılar normal her zaman oluyor bi git kan ver belki kese bile gözükür🥰

Canım tebrik ederm. Adetlerin düzensizmiydi geç döllenme olabilir☺ Hayırlı ugurlu olsn agrılar normal her zaman oluyor bi git kan ver belki kese bile gözükür🥰
Evet düzensizdi. Çok teşekkür ederim allah razı olsun darısı her isteyenin başına. ♥️ Yarin kan vereceğim bakalım ne oluyor

IMG_20200831_170922.jpg
kızlar ikisinide bu gun yaptım:anneadayı::KK200:

Selam kızlar bugün hormon testlerimi vermek için devlet hastanesine gittim.

Test hangi hormon testlerini aldı benden bilmiyorum 1 tüp kan aldı sadece alttan muayene etti. Sağda 4 solda da 5 yumurtanız var görünüyor dedi. Ben de gördüm ultrasonda gösterdi yumurtaları.TEst sonuçlaruı perşembe çıkacak. Çok geç bir tarih bence daha önce verdiğimde bir gün sonrasında çıkıyordu sonuçlarım.

Yumuralarım için 38 yaş için normal dedi. 4 ün altında olursa biz iyi görmüyoruz dedi. Bakalım perşembe vir de özele gideceğim asıl o zaman bir önderme bekliycem doktordan nasıl bir yol izlemelyiz dicem doktora.

Selam kızlar bugün hormon testlerimi vermek için devlet hastanesine gittim.

Test hangi hormon testlerini aldı benden bilmiyorum 1 tüp kan aldı sadece alttan muayene etti. Sağda 4 solda da 5 yumurtanız var görünüyor dedi. Ben de gördüm ultrasonda gösterdi yumurtaları.TEst sonuçlaruı perşembe çıkacak. Çok geç bir tarih bence daha önce verdiğimde bir gün sonrasında çıkıyordu sonuçlarım.

Yumuralarım için 38 yaş için normal dedi. 4 ün altında olursa biz iyi görmüyoruz dedi. Bakalım perşembe vir de özele gideceğim asıl o zaman bir önderme bekliycem doktordan nasıl bir yol izlemelyiz dicem doktora.
Anladım canım hayırlısı olsun hakkında :KK49:

Kızlar benim dogumdan sonra döngülerim hep 33 34 gün oldu genelde döngü 33 gün olunca yumurtlama 17 18 günlere denk geliyor bugun benim adetimin 10. Günü ve ovulasyon testim bu sekılde cıkıyor kızlar yumurtlama yakın sanki acaba erken mi yumurtlama olcak 🥰

Eklentiler

• IMG_20200901_150403.jpg
    IMG_20200901_150403.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar benim dogumdan sonra döngülerim hep 33 34 gün oldu genelde döngü 33 gün olunca yumurtlama 17 18 günlere denk geliyor bugun benim adetimin 10. Günü ve ovulasyon testim bu sekılde cıkıyor kızlar yumurtlama yakın sanki acaba erken mi yumurtlama olcak 🥰
Aa evet olabilir canım ikiside koyu çünkü değerlendir o zaman🥰

Hamişlere bir sorum olacak yumurtlama günlerinde her gün mü ilişkiniz oldu yoksa gün aşırı mı veya nasıl oldu kaç kez oldu anlatır mısınız🥳🌸
her gün canım yani ben her gun girdim ama yumutlamamı biliyorum yani ya bismillah dedim olursada olmsada rabim bilir dedim cnm ama her gun bi gece bi gunduz

X