Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mevsimsel yada yiyeceklerden olmuyo canım yıllar önce 2 kere geçirdim ve kortizonla geçirdiler şimdi yine tekrarladı 5 yıldır yoktu :KK43:
bağışıklık sistemi zayıflayınca çıkıyo ondan sonra ne yapsan nafile geçmiyo.yiyecek ve mevsimin şöyle etkisi oluyo sadece olan hastalığı azdırabşlşyor.mesela hastalık çıkmadan önce domates,çikolata,kola,peynir,yoğurt,yumurtabunların hiç biri dokunmuyordu şimdi bir lokma bile alsam bunlardan hastalığım artıyo her yerim kabarıyor
Canım yeme düzeninle alakalı olma ihtimali çok yüksek. Yediklerin değil yeme düzeni. Bebek olunca emzirme dönemini de etkiler . Allah şifa versin 💋

Eki Görüntüle 2681312
kızlar bakın bunlar testlerin kuruduktan sonraki hali en alttakine fazla idrar damlattım sanırım yanlışıkla öyle oldu o.. Şimdi görüyosunuz siz bu şekilde bende damlattığımda bundan biraz daha silik görüyorum işte🤲🏻 İnşallah vardır ve sağlıklıdır dua edin kızlar nolur
Canımm var inşallah sağlıkla ilerler🙏🏻

ManyakPrenses ManyakPrenses tebrik ederim canım bu sefer ben de gördüm özellikle ilkindeki daha belirgin 😊 insallah koyulasarak devam eder cok sevindim senin adına. Bize de dua et 😊
İnşallah canım Allahım tüm bu topikteki kadınlar lütfen hamile olsun lütfen hemen ver bize yavrularımızı😍❤️🤲🏻Aminnn

Merhaba cok erken yaptirmişsiniz bu deger benim bildigim negatig oluyor en son ki negatif degerim benim oyleydi ama beklemelisiniz reglinize en az 5gun kala falan tekrarlarsiniz
Ben yaptırmadım canım doktor kontrolüne gittiğimde doktor buna da bakmış İnşAllah artar 🤲🏻 Rabbim isteyen herkese nasip eder İnşAllah 🤲🏻

Eki Görüntüle 2681312
kızlar bakın bunlar testlerin kuruduktan sonraki hali en alttakine fazla idrar damlattım sanırım yanlışıkla öyle oldu o.. Şimdi görüyosunuz siz bu şekilde bende damlattığımda bundan biraz daha silik görüyorum işte🤲🏻 İnşallah vardır ve sağlıklıdır dua edin kızlar nolur
heyttt be analar neler doğurmuş :))))) Görünüyor baby baya çizgi :KK70: Hadi gözün aydın.

X