Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kahverengi iplik gibi akıntım geldi bugün ama çok az peçeteye silince. Dün akşam dayanamadım test yaptım yine hemen çok silik bi çizgi çıktı sanırım hamileyim ama sevinemiyorum bu anlattığım akıntıyı yaşayanlar genelde dış gebelik geçirmiş çok korkuyorum kızlar aranızda dış gebelik geçiren var mı ya inş öyle değildir inş sağlıklı bir bebektir😢

Kızlar kahverengi iplik gibi akıntım geldi bugün ama çok az peçeteye silince. Dün akşam dayanamadım test yaptım yine hemen çok silik bi çizgi çıktı sanırım hamileyim ama sevinemiyorum bu anlattığım akıntıyı yaşayanlar genelde dış gebelik geçirmiş çok korkuyorum kızlar aranızda dış gebelik geçiren var mı ya inş öyle değildir inş sağlıklı bir bebektir😢
Canım testini atsana bi yerleşme kanaması da olabilir hemen kötüyü düşünme

Bende yerleşme kanaması oldu canım.ama adına kanama dendiğine bakma tam anlamıyla bi kanama değil çünkü.22 Ağustos beklediğim adet günüydü 23 Ağustos'ta tuvaletten sonra peçeteye kahverengi kılcal damar şeklinde pıhtılaşmış çok az bişey geldi.işte buna yerleşme kanaması diyorlar. ( Burda bi kadında aynı benim gibi yaşamış çok şükür normal gebelik rahatladım biraz)

Allahım seni korusun üzülme bak hamile kalabiliyorsun ona sevin. Bebeğine bişey olmaz inşallah olursada arkasından yine hamile kalırsın üzülme canım lütfen
Tamam canım kayınvalideme söylememiştik şimdi söyledi eşim. Kayınvalidem sevindi baya.

Kötüyü düşünüp çağırma iyi olacak hayırlı olacak de Allah büyük . ama regl Daha zaman var diye düşündüğümden bu bana göre yerleşme kanaması

Eklentiler

• Screenshot_20200620_172342_com.kadinlarkulubu.kadinlarkulubu.jpg
    Screenshot_20200620_172342_com.kadinlarkulubu.kadinlarkulubu.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 33
Kötüyü düşünüp çağırma iyi olacak hayırlı olacak de Allah büyük . ama regl Daha zaman var diye düşündüğümden bu bana göre yerleşme kanaması
Canım aslında tam 7 gün sonra pembe lekelenmem oldu 2 gün sürdü şimdi yine geldi bu sefer anlattığım gibi işte🤷🏼‍♀️ İnşallah sağlıklıdır ya kötü düşünmemeye çalışıyorum🌸

3 gündürde sabahları bazen gün içinde midem bulanıyor. Bazen başımda dönüyo. Dün gözlerim doldu silik çizgiyi görünce çok güzeldi çok sevindim inş bişey olmaz canım ya Sermec Sermec
Canım seni cok ama cok iyi anlıyorum rabbim bizi sevindirsn inşallah cok zor evlatla imtihan edilmek o kadar zor ki rabbim bu grubun yüzümüzü güldürsün kucaklarımızı doldursun inşallah 🤲 ❤️

İnşallah canım evet zormuş😕
Ben cok yıprandım presensesim bu sürecte hem evlat beklerken zorlandım bir de evlatlarımı kaybetmek hele de oğlumu yüreğim inan alev alev bir yandan cok umutluyum cok heyecanlıyım ama bir yandan da korkudan titriyorum rabbim bizim yardımcımız olsun rabbim bizi cok bekletmesin inşallah 🤲❤️

X