Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkma sakin ol çok mu az mı yoğun mu nedir ? Git otur dinlen ayaklarını uzat . İçini ferah tut dua et geçecek. Az geçsin doktoru ara hemen . Dualarım seninle 🤲🏻
Doktora geldim. Beta alındı yine. Bekliyorum. Allah senden razı olsun.

Kızlar benim dogumdan sonra döngülerim hep 33 34 gün oldu ve 7 8 gün sürerdi adetim bu ay 23 agustosta adet oldum 27 sinde bitti ilk gün ve son gün lekelenme oldu sadece kahverengi 2. ve 3. Gün öyle yogun geldi ki günde 5 6 adet hasta bezi bitiridim o derece yani herlade kanım bitince adette bitti 🤭kızlar şimdi bu sefer adet sürem az sürdü ya yumurtlama da mı erken gelir acaba neyse bugun den başlayacagım zaten ilişkiye gün aşırı olmak kaydıyla ovulasyonum da gelir kızlar beni bir heyecan bastı yaa sanki ilk ilişkime gireceğim gibi hissediyorum kendimi cocuk deniycez ya dogumdan sonra ilk kez bir tuhaf oldum 🥰

Valla doktor kimyasal demedi. Ama umutlu da değildi. Değerim allahtan düşmüyor ama çoookk yavaş yükseliyor.
İnşâllah kan degerin güzel cıkar canım eger kan değeri güzel cıkarsa düşük iğnesi falan veirirler cok dikkat et bak kanaması oldugu halde gebeliği gğxle ilerleyen cok

X