Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karadenizkizi1982 Canım senin bat a kaç gün kala çıkmıştı idrar testinde?
ben kürtal olduğum son gebeliğimi batı bir gün geçmişti öyle test yaptım gördüm canım. Oğlumda zaten baya baya geçmişti bat ben hala adet olucam kasıklarım ağrıyo hala olmaadım diyerek 2 hafta gecikmeyle test yaptım gördüm .Saf mışım kız o zaman zuhhahahaha...

Öyle olmak daha iyi bence böyle beklemek sıkıcı oluyo sen direk çift çizgileri görmüşsün bizde şaşı olacaz bakarken testlere

Evet kesinlikle haklısınız fakat bizim durumumuz farklı. Eşim meslek atamasından dolayı yaklaşık 1 sene önce muayene olmuştu. Bir sorun olmadığına dair raporları var. O yüzden şimdilik ben muayene olacağım. Daha sonra gerekirse eşim daha detaylı bir muayene yaptırır diye düşünüyoruz.

Öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Rabbim biz isteyenlere de nasip etsin. Yazdıklarınız gerçekten acayip moral oldu. Teşekkürler. Ben folik asit kullanıyorum fakat pharmatonu hiç duymamıştım. Gerçekten böyle bir etkisi var mıymış bir de bebek planlamanızdan ne kadar süre sonra hamile kaldınız acaba?

Eki Görüntüle 2680300 Kızlar gözükmüyor mu ya ben görüyorum çıldırcam biraz dikkatli bakın yakınlaştırıp lütfen
Canım sen gorebiliyosan eminsen tamamdır, foto çekince bide buraya atınca çözünürlük cok düşüyor bizim goremememiz normal. İnşallah beynin sana oyun oynamiyodur valla hic sabret üç gün sonra test yap diyemem ben de senle aynıyım çünkü

İnşâllah canım inşallah rabbim tekrardan aynı acıyla sınamasın rabbim evlat la kimseyi imtihan etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…