Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah canım benim çok üzüldüm gerçekten Rabbim sabrını versin ve hemen hamile kalırsın inşallah ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Bu da senin imtihanın demek ki..

Ah canım benim çok üzüldüm gerçekten Rabbim sabrını versin ve hemen hamile kalırsın inşallah ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Bu da senin imtihanın demek ki..
Evet benim imtihanım evlat oldu 3 yıldır bekliyorum 3 yıl da ne gözyaşları döktüm ne acılar cektim rabbim sabrımızın mükafatını verir inşallah rabbim sizleri beni gibi cok bekletmesin benim yaşadıgım hiç bir acıyı sizler yaşamazsınız inşallah

Canım Allah razı olsun duaların için inan içim burkuldu İnşallah bundan sonra çok güzel olur her şey

Canım Allah razı olsun duaların için inan içim burkuldu İnşallah bundan sonra çok güzel olur her şey
İnşâllah canım inşallah sabırla gözyaşıyla o günleri bekliyorum oğlumun kardeşini bekliyorum rabbim merhamet etsin inşallah

Aynen olur benim ilk hamilelik böyleydi.

Bat tarihim geçti 2 gündür reglim. Bu ay da olmadı eylülde doktora gitmek istiyorum fakat bu konularda biraz bilgisizim. Yardımcı olur musunuz. Biz mi test istiyoruz. Doktorun yaptığı işlemler var mı? Varsa bunlar neler?

Kızlar yarın tam 1 hafta kalıyo regl me erken gebelik için uygun bir zaman mı sizce bekliyim mi biraz daha
canım ben 6gün kala erken olandan yaptım bişey çıkmadı bugün 4gün var bi daha yapmayı düşünüuorum
Ben şeker testini denedim.sanırım karışmaşı halinde idrara çıkıyordu. Ama suratım gene acaba mi ifadeşi oldu
şeker köpürüp kabarınca hamile olduğun anlaşılıyomuş.ben karbonatı denedim ama bişey çıkmadı

Canım doktor gerekli tüm testleri istiyor zaten ama smear testi yaptir mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…