Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beklemek çok zor canım bakalım ne zamana kadar sabredicem😂😂
Ahh ah beklemek nedir ben cok iyi bilirim ilk bebeğimi tam 18 ay bekledim onu 7 haftalıkken kaybettim sonra kürtajdan 2 ay sonra oğluma hamıle kaldım onu da doguma 2 hafta kala kaybettim hala bekliyorum sabırla rabbim daha cok bekletmez inşallah bizleri 🤲

Ahh ah beklemek nedir ben cok iyi bilirim ilk bebeğimi tam 18 ay bekledim onu 7 haftalıkken kaybettim sonra kürtajdan 2 ay sonra oğluma hamıle kaldım onu da doguma 2 hafta kala kaybettim hala bekliyorum sabırla rabbim daha cok bekletmez inşallah bizleri 🤲
Allahım yüreğim yandi gercekten.Gecmis olsun canım benim. Neden sebebi neydi söylemek zorunda deyilsun😶

Amin canım çok zor gerçekten nedenide bilinmiyor dimi kayıplarının öyle demiştin sanki😔

Amin canım çok zor gerçekten nedenide bilinmiyor dimi kayıplarının öyle demiştin sanki😔
Yok canım genetik test yapıldı temiz cıktı pıhtılaşma da cıkmadı hiç bir sebeb yok doktorum dogal ölüm dedi oğlum 3055 gr 49 cm dogdu kordon dolanması ne kaka yapması hiç bir sey oğlumun hiç bir hastalıgı da yoktu 😔

Allahım yüreğim yandi gercekten.Gecmis olsun canım benim. Neden sebebi neydi söylemek zorunda deyilsun😶
Sebebi yok canım doktorum dogal ölüm dedi genetık test yapıldı temiz cıktı pıhtılaşma da cıkmadı kordon dolanması kaka yapması da yok oğlum 3055 gr 49 cm dogdu ne yazık ki hiç bir sebebi yok yüreğim yandı 😔

Inşallah senin için dua edicem.Inancini yitirme yeter💕
Allah razı olsun güzel kalbinden canım rabbim senin de kucagını boş bırakmasın inşallah 🤲 umudumu asla kaybetmedim asla isyan etmedim Allah varsa umutta vardır rabbim sabrımızın mükafatını verir inşallah 🤲❤️

X