Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
amin canım inşallah❤Allah her isteyene nasip etsin inşallah.ilk denemeye başladığımızda diyodum ya kız olsa mı burcu şöyle mi olsa şu ay mı olsa ama öyle istemekle olmuyomuş onu anladım.sağlıklı sıhhatli eli yüzü düzgün hayırlı evlat olsunda kızı erkeği burcu ayı farketmez sadece yaş farkı çok olmasın istiyodum ama malesef fark olcak galiba bu gidişle😕
Allah bağışlasın, benim de 4,5 yasında oğlum var ben de 2. istiyorum. İnşallah isteyen herkese nasip eder. Keske diyorum daha küçükken çalışmalara başlasaydım:)

amin canım inşallah❤Allah her isteyene nasip etsin inşallah.ilk denemeye başladığımızda diyodum ya kız olsa mı burcu şöyle mi olsa şu ay mı olsa ama öyle istemekle olmuyomuş onu anladım.sağlıklı sıhhatli eli yüzü düzgün hayırlı evlat olsunda kızı erkeği burcu ayı farketmez sadece yaş farkı çok olmasın istiyodum ama malesef fark olcak galiba bu gidişle😕
Rabbim hayırlısını bilir doğru zamanda versin inşallah yavrunu canım:KK200:

Kızlar göğüs altımdaki boşlukta bir acı gibi gerilme gibi şeyler hissediyorum. Nefes alırken yatakta sağa sola dönerken özellikle. Bu sabah farkettim geçer mi diyorum ama geçmiyor. Acep ne ola ki

Walla burda kardes gıbı olduk. tanımadan birbirimizi dinliyoruz dert ortagı oluyoruz..ınsallah herkesın göbüşü şişer :anneadayı:
Aynen canım ben mesela kafama bişey takılsa hemen buraya soruyorum sağolsun arkadaşlar hemen destek olmaya çalışıyor.❤️❤️ hepimizin ortak noktası aynı sonuçta güzel bir topik güzel insanlar var Allah hepimizin gönlüne göre versin 🙏

X